Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szeretitek a Titanic című filmet?

Szeretitek a Titanic című filmet?

Figyelt kérdés
Én nagyon. ❤️ 2 nappal ezelőtt, november 1-jén adták a Prime-on. Már sokszor láttam a filmet, ettől függetlenül mindig megríkat, 1-2 napra mindig a hatása alá kerülök.

2021. nov. 3. 09:49
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Én is, olvastam könyveket is a témáról, illetve mindkét alkalommal, amikor Magyarországon járt, elmentem a kiállításra is.
2021. nov. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Megvan videókazettán. Nem tudom mikor néztem meg utoljára, több éve volt, de amúgy szeretem.
2021. nov. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Könyveket ugyan nem olvastam, a kiállítás viszont nagy álmom. ❤️ Remélem, hamarosan, pár éven belül megint sor kerül ilyesmire.


VHS-en nekem is megvolt anno.

2021. nov. 3. 10:22
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Én is vhs-en láttam először a 2000-es évek elején. Azóta sokszor megnéztem megint. Egyik örök kedvenc.
2021. nov. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy leírtad a véleményed!


Én is nagyon szeretem. ❤️

2021. nov. 3. 10:42
 6/28 anonim ***** válasza:
51%

mai szemmel már nem annyira, mert borzasztóan giccses helyenként.


pl. lemenő nap, kitartja a csajt a hajóorrban, szól ez a nagyívű, drámai zene, később idős rose bedobja a nyakéket az óceánba, fehér hálóingbe...


esztétikailag ez már a giccs kategória.


1998-ban, kamaszként láttam, amikor frissen bemutatták, akkor másképp hatott rá, mert túl fiatal, naiv és ábrándos voltam.


érettebb fejjel viszont nem nézném újra.


és kate winslet mondta, h. sikítófrászt kap már ettől a filmtől és céline dion zenéjétől, kifejezetten elege van a titanicból...


rose szerepe színészileg faék egyszerűségű, tipikus naiva széplányszerep, nem csoda, h. nem kapott érte oscart, azóta jóval érdekesebb és komplexebb női karaktereket formált meg.

2021. nov. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy leírtad a véleményed!


Lehet, hogy helyeként giccses, ettől függetlenül engem mindig meghat ez a film.


Nem tudtam, hogy Kate Winsletnek már tele van a hócipője a Titanic-kal..

2021. nov. 3. 14:52
 8/28 anonim ***** válasza:
96%

6-os vagyok


már sok évvel ezelőtt nyilatkozta, h. elege van.


engem a távol afrikától c. oscar-díjas mozi jobban meghat, meryl streep, robert redford.


ízlések és pofonok.


mondjuk tőlem baromi távol áll már a romantikus műfaj, a keményebb dolgokat szeretem (horrort/thriller).


a titanic óta talán nem is néztem romantikus opuszt.

2021. nov. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
22%
Még életemben nem láttam azt a filmet, nem is igazán érdekel.
2021. nov. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig tetszik,ha van a tv-ben,megnézem.
2021. nov. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!