Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ajánjatok olyan török/spanyol...

Ajánjatok olyan török/spanyol sorozatokat amik nem mennek túl egy határon? Aranyközép út, amiben épp anyi dráma van ami elérzékenyülsz, izgalom, nem végtelen szerelem féle szenvedés ami másról sem szól csak visitásról meg bőgésről!

Figyelt kérdés

#spanyolsorozatok
2021. nov. 3. 16:51
 1/3 A kérdező kommentje:

Fanok ne támadjanak be :D

Én csak tik tokon láttam a végtelen szerelem sorozatokból részleteket, de nekem bőven elég volt az.

Ez a fajta túljátszás számomra már inkább vicc, csak sírás, ordibálás, szenvedés van benne.

Remélem nem csak én vagyok ezzel így.

2021. nov. 3. 16:53
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az Ezel szerintem ízléses, én nagyon szerettem.
2021. nov. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A végzet asszonya. Szerintem érdekes sorozat, és nem feltétlen a szerelem meg a veszekedés egy férfin megy benne. Persze kinek mi, én speciel szeretem ezeket a “klasszikusokat” (Marimar, Vad Angyal) is.
2021. nov. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!