Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintettek meddig tart még...

Szerintettek meddig tart még a marval őrület?

Figyelt kérdés
Meddig lehet ezt folytatni?

#Marvel #Marvel örület
2021. nov. 3. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Amíg van rá néző, bármeddig. A kereslet miatt van kínálat és nem fordítva, a bevételek és nézettségi számok pedig azt igazolják, hogy van igény az ilyen filmekre. Ha ezek a statisztikák majd átfordulnak oda, hogy nem nyereséges egy ilyen filmet megcsinálni, akkor el is fognak tűnni.
2021. nov. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem ezzel az új irányvonallal sikeresen kiherélték magukat, ez az idősíkos hülyeség szerintem fele ember se fog érdekelni mint az eddigi filmek, plusz annyit gyártanak belőle hogy az ember gyomorrontást kap tőle, emellett ez is egyre inkább tele van SJW-vel, a nagy nevek és velük a közkedvelt karakterek mint RDJ vagy Chris Evans kiszálltak, és még sorolhatnám az okokat amik miatt szerintem lassan kuka lesz ez is, hozzáteszem nem is lenne baj.
2021. nov. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1# oké értem.

És mit tippelsz meddig fog tartani mire elég embernek unalomba fullad ez a széria?

2021. nov. 3. 18:56
 4/7 anonim ***** válasza:

Itt rendezgetheted a számokat, de az látszik belőle hogy 2019-re milliárd dolláros bevételeket csinálnak a filmek (csak a Marvel univerzum 23 milliárd dollárt termelt, és még mennek fel a számok).

[link]


Egy sikeres film folytatás pedig ugyanolyan várós és hype-olt lesz, és hiába rosszak az utólagos kritikák, akkor is elmentek és megnézték pénzért a filmet.

2021. nov. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az idősíkok bevezetésével gyakorlatilag elérték, hogy bármelyik karakterhez bármilyen alternatív sztorit írhatnak, a lehetőségek száma irdatlan. Amíg van elég néző, évtizedekig is bőven lesz alapanyag.
2021. nov. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak attól függ, hogy meddig jók a filmek. Én az MCU előtt is szerettem a szuperhősfilmeket, így aztán sosem érdekelt a hype körülötte. Sokszor elfelejtik az emberek, hogy a hype nem csak úgy lesz a semmiből. Ahhoz valamit el is kell érnie a szériának, jelen esetben az MCU-nak. Szépen fel lett építve valami, szórakoztató stb. Az, hogy ez meddig tart ki az csakis a filmeken múlik. Valószínűleg nem lesz már akkora érdeklődés iránta (részben azért is, mert az emberek szeretik utálni azt, amit sokat szeretnek), de még simán mehet sok-sok évig, ha a filmek színvonala összességében megütnek egy bizonyos mércét.

Eddig is voltak gyengébb darabok benne, mégsem tett kárt a nézettségben. Ezután is lesznek gyengébb darabok, de amíg nem ezek lesznek többségben úgyis gyártani fogják őket. A képregények már nagyon régóta futnak, alapanyag van bőven és a képregényekre sem ugranak az emberek, hogy "mikor lesz már vége?" "meddig tart ki?" Csak azért merülnek fel ezek a kérdések, mert népszerűek, de nem értem az miért baj? Ha viszonylag jók a filmek és ki tudnak futni valahova, akkor lesz rá igény. Csakis a bevételeken és a filmek minőségén múlik. Engem ezután is érdekelni fog, de elfogult nem vagyok. Pont azért is várom, mert szerintem is elérte a csúcsát az MCU és kíváncsi vagyok, hogy ezután mit fog mutatni.

2021. nov. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jövő hét közepéig.
2021. nov. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!