Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Azért folyik most a csapból...

Azért folyik most a csapból is az Eternals meleg csókja, mert a trollok tényleg betámadták miatta vagy tudatos botrány kreálás, mert a film rohadt unalmas?

Figyelt kérdés
Nem tudom már eldönteni. Marketing ez egy unalmas filmnek, hátha a botrány miatt megnézik, mint a borzalmas Anne Boleyn sorozatnál vagy tényleg léteznek ezek a trollok?

2021. nov. 7. 02:41
A kérdező szavazást indított:
léteznek a lepontozó homofób trollok
a film dögunalom, kell valami kreált botrány a reklámozáshoz és legalább lehet a "nézőket" hibáztatni a bukásért
16 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
14%
Lusta vagy leírni a magyar címét?Magyarországon vagy,miért nem úgy írod,amilyen címet itt adtak neki,hogy Örökkévalók.Vagy ez valami nagyzási hóbort?
2021. nov. 7. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%
Spoiler.....
2021. nov. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
31%
Meg tudom érteni hogy egyre több embernél veri ki a biztosítékot ez az undorító, szánalmas torkunkon lenyomott meleg meg fekete propaganda ami az utóbbi években elszabadult. Várom majd hátha valaki elmagyarázza hogy egy szuperhősös filmben mi szükség van meleg csókjelenetre, mert nekem valahogy nem tud leesni mi értelme ennek, azon túl hogy úgy néz ki Hollywoodban van pár degenerált a nagykutyák közt akik az utóbbi időben kötelezőnek tartják minden produkcióba beleerőltetni ezt. Nekem is nagyon elegem van már belőle, és nem azért mert homofób vagyok, alapból nincs bajom a melegekkel, de az oda nem való propagandával amivel lassan minden filmet és sorozatot tönkretesznek azzal annál inkább.
2021. nov. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!