Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehet ennek a horrorfilmnek...

Mi lehet ennek a horrorfilmnek a címe?

Figyelt kérdés
Nagyon régen láttam, még kiskoromban (2001-2002 környékén). Annyira emlékszem, hogy volt benne egy gyilkos, aki bizonyos fémtüskékkel a kezén gyilkolt. Volt benne egy rész, ahol egy nő és egy férfi ülnek a kocsiban és a kesztyűtartóban találnak egy ilyen tüskét, ami a gyilkosé. Eléggé hasonlított a Sikoly és a Tudom mit tettél tavaly nyáron filmekre, még a gyilkos is hasonlóan nézett ki, de más volt. Volt még benne éjszakai medencés gyilkolás is ha jól emlékszem. Köszi a segítséget.
2021. nov. 7. 10:16
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Rémálom az Elm utcában?
2021. nov. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem, de azért kösz.
2021. nov. 7. 11:57
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Milyenek voltak a tüskék?

A gyilkos kezéből nőttek ki vagy valamiféle tüskés kesztyűt viselt?


Volt valami természetfeletti a filmben?


Viselt maszkot a gyilkos?

2021. nov. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3 Igen tüskés kesztyűből nőtt ki. A gyilkos maszkot viselt, de már nem emlékszem. 2001 nem most volt.
2021. nov. 7. 18:10
 5/9 anonim ***** válasza:

A Trampa Infernal (1989.) kizárható?

https://www.youtube.com/watch?v=CXZjFoXtMao

2021. nov. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez nem, mert szinkronosan láttam. De megy a zöld mindegyikre, értékelem a segítő szándékot.
2021. nov. 7. 21:40
 7/9 anonim ***** válasza:

Gondolom ez is kizárható:

[link]

2021. nov. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Emlékszem volt benne egy rész, ahol egy csaj menekült a gyilkos elől, aztán amikor sikerült leráznia, akkor már szembe jött vele a gyilkos. Úgyhogy valószínűleg 2 gyilkos is volt a filmben. Ha jól emlékszem nem természetfeletti filmről beszélünk.
2021. nov. 8. 07:43
 9/9 A kérdező kommentje:
Megvan! Tudom mit suttogtál a sötétben a címe. Köszi mindenkinek!
2021. nov. 8. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!