Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Johnny English újra lecsapba...

A Johnny English újra lecsapban ugyanaz a nő, aki az első részben szerepelt?

Figyelt kérdés

Tehát az Olga Kurilenko által eljátszott Ophelia a Natalie Imburglia által eljátszott Lorna Cambell? Először nem jutott volna eszembe, de van rá pár érdekes jel. Pl. English-ék ugyanarra a helyre mennek, ahol az 1.rész végén romantikázott volna Johnny és Lorna: Dél-Franciaországban, ugyanabban a kanyarban kéri meg Ophelia egy randira, akinek egy csomó álneve van, és később kiderül, hogy ő is kém (ez volt az 1.részben is). Továbbá mikor elszöknek a nő kompjáról, és leakarja lőni, Johnny olyasmit mond, mint amit az 1.részben: ,,Ha meg akart volna ölni, már meg tette volna" (3.rész) / ,, Ha elmondanám, sajnos meg kellene hogy öljem." (1.rész)

Meg viszonylag hasonlít is a két színész, csak Olga idősebb, hisz ez később történik. English-nek ugyanúgy tetszik, és a végén Johnny-nak szólítja a férfit a nő, pedig nem rémlik, hogy megmondta az igazi nevét.

Egyébként is minden filmben más nővel van, szóval nekem jobban tetszene, ha egy régi szerelmével jönne össze, ha már mindig kitérnek a romantikára. A nő stílusa is hasonló, és a magyar hangjuk is majdnem ugyanaz, azt hittem ugyanaz, de a Wikipédia szerint más.



2021. nov. 8. 09:42
A kérdező szavazást indított:
A két nő ugyanaz
Teljesen más
Hasonlítanak, de nem ugyanaz
8 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Lorna Campbell nem kém volt, hanem az Interpol ügynöke (nemzetközi rendőrség).
2021. nov. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem. Szerintem tök jó lett volna, ha Lorna lett volna benne, ha már Boufe is ott volt.
2021. nov. 8. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!