Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a horror? Egy...

Melyik ez a horror? Egy horror filmet keresek, elég régen láttam már és csak annyi van meg belőle, hogy egy nő a főszereplő és egy rendőrőrsön vagy fogdában játszódik. Valami elmebeteg elszabadul és a nő próbálja elkapni, de ott épületen belül.

Figyelt kérdés

2021. nov. 11. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Hasonló a "Terror a zártosztályon" - ra. Csak az épp egy elmegyógyintézetben játszódik, de am. minden stimmelne. :D
2021. nov. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos erre már én is rátaláltam amikor keresgéltem, de nem ez az :) szerintem ennyire nem régi film.
2021. nov. 11. 16:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Esetleg az Alakváltó ( Shapeshifter ) ? Ez egy börtönben játszódik.
2021. nov. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezt a filmet még nem is láttam :) de utána néztem, sajnos ez sem az
2021. nov. 17. 16:30
 5/8 anonim válasza:
Magasfeszültség? Nem fogdában játszódik, csak az elején és a végén, de hasonló a leírás.
2021. nov. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy végig egy épületen belül játszódik, úgyhogy ez sem az. És a főszereplő nőnek barna, hosszabb haja volt :)
2021. nov. 19. 19:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Talán a Gothika esetleg?
2021. dec. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem az… a Gothika szerintem amúgy is inkább thriller.
2021. dec. 16. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!