Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért ábrázolják sok filmben...

Miért ábrázolják sok filmben a nőket keménynek ha sokszor meg rinyálnak a valóságban,hogy ők a gyengébb nem és milyen sebezhetők?

Figyelt kérdés

2021. nov. 12. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

És miért ábrázolják sok filmben a férfiakat okosnak ha sokszor meg ekkora emeletes marhaságokat tudnak kérdezni?

Na, talán mert

a) nem mindenki egyforma,

b) met a film nem valóság,

c) hogy téged bosszantsanak?

2021. nov. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
14%
Mert jól mutat egy kemény dögös nő a filmben, a valóságban esélyük sem lenne egy azonos képzettségű férfi ellen közelharcban példa rá a Lengyelországban megrendezett MMA meccs amiben 1 férfi csak játszott a nővel és a második menetben földre vitte a bíró meg lefújta a csávó végig visszafogta magát.
2021. nov. 13. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem kell általánosítani. Nem minden filmben, nem minden nő, sőt, inkább csak néhány, ahogy az életben is. Ha valaki a férfiakról gondolkodna hasonlóan, mit szólnál? Nincsenek "nők" meg "férfiak", egyes emberek vannak.
2021. nov. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3/


Mi van fent írva elolvastad?Sok filmben azt írtam de nem mindben szerintem adja magát.

2021. nov. 13. 13:24
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
#4 De az összes többi nőhöz hasonlítottad őket. Mintha azok a filmek lennének hitelesek, amikben a nők rinyálnak.
2021. nov. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
1. A film nem a valóság, 2. Attól függ mit akar érzékeltetni vele a rendező 3. Ha nem rinyálnánk akkor az lenne a baj.
2021. nov. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
2-es van erről valami videó? Tudnál linkelni eggyet?
2021. nov. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#2 vagyok ugy latom felreertettetek nem arra gondoltam hogy a nok csak nyafognak vagy hogy gyengebbek lelkileg ,csak a filmekben mint a tomb raider vagy Milla Jovovich filmelben tul erosnek vannak beallitva ami nem fedi a valosagot
2021. nov. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 Ja, hogy ezekben a filmekben, minden nő ilyen, és te is minden nőt ismersz a világon? Az lehet, hogy egyes filmekben egy kicsit el vannak túlozva a női karakterek képességei.
2021. nov. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!