Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki látta a Venom első részét!...

Aki látta a Venom első részét! (És még emlékszik is arra.) Venom honnan tud angolul? Amennyiben jól sejtem, egy másik bolygóról érkezett a Földre. Ott is angolul beszéltek? Vagy olyan szuperintelligens, hogy átvette a nyelvet egyből?

Figyelt kérdés
Én már régen láttam és abszolút nem emlékszem szerintem kb semmire az egész filmből, pláne nem erre. :)

2021. nov. 15. 22:02
 1/2 anonim ***** válasza:
87%
Ez így pontosan nics benne a filmben de szerintem ahogy "össze kapcsolódott" Eddie agyával úgy automatikusan angolul beszélt. Amúgy ez egy jó kérdés. <3
2021. nov. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
76%

Ezt a képregényben kellene keresni, de talán ott sem lesz válasz. Nem ez a lényege a filmnek, ilyenre nem térnek ki. Ha belegondolsz az MCU-ban pl hány különböző országból és bolygóról jöttek hősök/karakterek, mégis szinte mindenki beszélte az angolt.


Ez úgymond egy filmes eszköz. Ahhoz, hogy érthetően át lehessen adni a történetekrt, kompromisszumot kell kötni, különben pár film után ott állnának a karakterek egymás előtt 3-4-5-6 különböző nyelvet beszélve úgy, hogy nem értik meg egymást, mi nézők pedig csomót kéne olvassunk a feliratok miatt.

2021. nov. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!