Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nem régen hallottam egy anime...

Nem régen hallottam egy anime zenéjét. Igazából csak a végén figyltem, hogy meg jegyezzek belőle valamit. Csak annyit sikerült, hogy baby want you haaa mou mou. Vagy valami hasonló. Beírtam google-be is, de nem találom. Mi lehetett ez? Köszi L/12

Figyelt kérdés
2010. szept. 4. 23:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Jesszus:D Honnan tudod,hogy anime zene volt?Japánul énekeltek vagy mi? :S

Nehéz ügy, ha még tudnád melyik anime...de így:S

2010. szept. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hát láttam, hogy a végén három lány volt. Meg egy szemüveges pasi ha jól emlékszem és rajvolt volt.

a kérdező

2010. szept. 5. 00:18
 3/9 anonim ***** válasza:

A japánok nagyon sikkesnek gondolják egy-két angol mondatot beiktatni a számaikba.


Mikor volt az anime? Az alapján ki lehet nyomozni, ha az animax-en volt, a honlapján fent van a műsor. Ha mázlid van, csak egy ending van, nem 20, és akkor könnyen megtalálod, de az sem világkatasztrófa, ha meghalgatsz pár zenét...:)


[link]


Ez az oldal ugyan már nem bővül, de így is rengeteg animezene fent van. Ha nem opening vagy ending, javaslom a youtube-ot, átkonvertálóprogrammal:


*****


Nem hétfőn volt? Esetleg a Bleach? Annak szokott ilyen mou-mou jellegű vége lenni. Az Alones-ba még hajlandó is lennék ilyesmit belehallani. Bár az tiszta japán. De a FMP nem lehet, azokat az endingeket ismerem, szerdán Naruto van...csuda tudja? Méz és lóhere meg Rómeo és Júlia kizárva...Slayersből sztem nem tudnál ennyit kihámozni, kövezz meg, de nagyon fejhangon nyávog az énekes :)

Ha megvan, mikor láttad a filmet, közelebb kerülsz a megoldáshoz.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. szept. 5. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem is itthon láttam, hanem egy isminél. De ő sem tudja mi volt, mert neki küldték emailban. De arra emlékszik, hogy a csaj a tanárával akart járni vagy mi, mert az rájuk nyitott torna előtt... Amúgy, csak ending, mert éppen a végére értem be.
2010. szept. 5. 01:41
 5/9 anonim ***** válasza:

Na látod ez máris szűkíti a kört, egy egész picit:)Mert ugye japán honban imádják a tanár diák szerelmeket:)Őszinte leszek, én még csak mangában olvastam ilyet (igaz én animét nem nézek, mert a manga után mindig iszonyatos)...

Segítek megkeresni:)Ha meglátod a képeket remélem felismered:)

Kiválogattam neked a school life animéket, bár nem vagyok meggyőződve,hogy ez tökéletes lista, ugyanis az AA levette azt a jó kis keresőt, vagy csak én nem találom:DSzóval azért van benne yuri, meg gyerek is mint az Anee Shirley:)De a képek ott vannak kint és ez alapján tuti tudni fogod:)Azért ha meg van írd meg hogy melyik az mert kíváncsi vagyok már:D

2010. szept. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ups a link lemaradt XD


[link]

2010. szept. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát, köszi szépen, de nem volt köztük, feltéve, hogy a főszereplők voltak a képeken. Am hosszú szőke haja volt és gömbök voltak benne. Meg egy fekete hajú és még egy szemüveges csaj.
2010. szept. 5. 10:23
 8/9 anonim ***** válasza:

09-05 01:33 vagyok, figyelj csak, ma egy számot hallgattam a youtube-on, és felfigyeltem rá, hogy a "Javaslatok" között több animemix szerepelt. Az egyiken egy fekete, hosszú hajú, szemüveges lány csókolózott egy seszín-hajú sráccal, és mindkettőn iskolai egyenruha volt.

Erről az jutott eszembe, lehet, nem is ending volt, amit hallottál, hanem animemix, összevágtak néhány animét egy tetszőleges japán szám alá, vagy AMV-t készítettek?

Ha nem volt azon a listán...akár így is lehetett, nem?

2010. szept. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Ez, valóban lehet. Köszi még egyszer!
2010. szept. 20. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!