Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen filmeket és sorozatokat...

Girlll3 kérdése:

Milyen filmeket és sorozatokat szoktatok nézni, amik lekötnek és van valami mondanivalójuk is?

Figyelt kérdés

2021. nov. 22. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Általában dokumentumfilmeket és sorozatokat nézek, nagyrészt sorozatgyilkosokról, nyomozásokról, eltűnésekről stb.

Ezek kötnek le, így szoktam pihenni, ha van egy kis időm :)

2021. nov. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt kihagytam, hogy számomra azért érdekesek ezek, mert megdöbbentő mennyiféle ember létezik, mennyiféle gondolkozással.

#1

2021. nov. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én többnyire drámát, krimit, thrillert és igaz történeten alapuló filmeket és sorozatokat szeretek nézni. Illetve a Mini-sorozat, mint formátum nagy kedvencem lett az utóbbi időben. Hosszabb, mint egy film, így több idő van kibontani a cselekményt és a karaktereket, de mégsem túl hosszú, 1-2 nap alatt meg lehet nézni őket és mostanában egyre több jó van.
2021. nov. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
25%
Trónok harca?
2021. nov. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek más az, "amik lekötnek és van valami mondanivalójuk". Aki Szomszédokat/Barátok köztet néz, azt az érdekli, köti le és mond neki valamit, aki meg mást néz, azt általában más köti le és másban látja meg a mondanivalót.


Akár hangulatfüggő is lehet, hogy kit milyen hangulatban, élethelyzetben milyen téma szólít épp meg.


Én inkább a sci-fiket szeretem, Célszemély (Person of Interest), Good Place és Upload, Rejtély (Fringe), Lost in Space, Dr Who, Csillagközi romboló (Battlestar Galactica), Star Trek sorozatok jönnek inkább be.


Nem sci-fi sorozatok közül az akció mellett a Seal Team nagyon érdekes témákat vet fel a katonák életéről, karrier, családi és egyéb problémák megoldásáról, halálhoz, öregedéshez való viszonyról.

2021. nov. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!