Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy dokumentumfilmet keresek....

Egy dokumentumfilmet keresek. Tudnátok nekem segíteni megtalálni?

Figyelt kérdés

Nagyon régen láttam ezt a doksifilmet, de nagy nyomot hagyott bennem, ezért szeretném újra megnézni. Megpróbálom minél részletesebben leírni, hátha valaki ráismer.

Egy nagy tüskéről szólt az egész, ami elvileg Jézus töviskoszorújának volt a része. Annyira emlékszem a szövegből, hogyha húsvét valamelyik napja (talán nagypéntek) egy bizonyos dátumra esik, akkor ez a tüske egyszerűen elkezd vérezni, megváltozik az alakja és hasonló "fura" dologok történnek vele. Egy csomó képet és videót mutattak arról az alkalomról, mikor legutóbb ilyen történt. Nagyjából ennyi maradt meg.

Valamelyikőtöknek ismerős ez?



2021. nov. 23. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Magát a filmet nem ismerem, de a tövist Olaszországban, az andriai katedrálisban tartják, és március 25-ére kell esnie a nagypénteknek, így hátha találsz róla infókat.

[link]

2021. nov. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hálás köszönet!:D Már meg is találtam.
2021. nov. 23. 18:54
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
megvan a film is? na most már engem is érdekelne, melyik az?
2021. nov. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, megtaláltam a filmet is.:)

[link]

2021. nov. 23. 19:04
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez tök jónak tűnik, köszi :)
2021. nov. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!