Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi történik a TV2-n? ! Mért a...

Mi történik a TV2-n? ! Mért a Dr. House 3. évad 1. részét adják jövő héten? Mért nem az 5. évadot?

Figyelt kérdés
Megdöbbenve láttam a TV2-n a 3. évad 1. részének ajánlóját tegnap este a TV2-n. Mi történik?!
2008. dec. 13. 13:29
 1/2 anonim válasza:
Én úgy tudom, hogy a 2. évadtól ismétlik. Azért nem az 5. évadot, mert az szeptemberben indult Amerikában, még véget sem ért az évad, tehát nagyon friss és nagyon drága lenne még szinkronizálni.
2008. dec. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

igen.

az ötödik évadból még csak 11 rész ment le amerikában, gyakorlatilag a gatyájuk is rámenne, ha már meg akarnák venni.

Az a baj a Magyarországon vetített amerikai sorozatokkal, hogy amerikában az úgynevezett "nagy sozoratoknál" egy teljes évad csak 20-24 rész. Ezekből egyrészt nyáron nem adnak új részeket, mert az holszezon a nyaralások miatt, másrészt meg téli szünet is van az ünnepek miatt. A magyarok meg adják a sorozatokat bőgázzal, így nem nehéz kiszámolni, hogy év alatt akár két évadod is leadhatnak. Magyarul viszonylag gyorsan utolérik az amerikai vetítést, még ha jóval késöbb is kezdték el vetíteni. (ilyen volt pl. a csillagkapu is, amiből ha jól rémlik még van egy vagy két évad amit máig nem adtak le) Ilyenkor aztán szünetet tartanak, meg elkezdenek ismételgetni, hogy megint le tudjanak adni egy teljes évadot egyben.

ez van.


Bár ennek is van előnye, mert pl. az NCISnél mi semmit nem éreztünk abból (már ha nézed a sorozatot), hogy aközött, hogy DiNozzo beszállt a limóba és meglátta La Grenouille, illetve a következő rész között amerikában eltelt kb. 4 hónap.

2008. dec. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!