Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Lolitaban Lo szerette...

A Lolitaban Lo szerette Humbertet?

Figyelt kérdés

Miért mondja a film végénél Lo, hogy Quilty volt az egyetlen férfi akit szeretett? Mert ez elég furán hangzik egy gyerekeket filmező csávóra. Gondoltam arra, hogy úgy érzi, hogy ő 'szabadította meg' Humberttől, de ettől még Quilty is ugyanarra vette őt rá.


-Előző kapcsán, Lo is el akart menni Quiltyvel a kórházból, vagy pedig fenyegeti/elrabolja?


-Abban a jelenetben, mikor Humbert elmegy banánt venni, és visszajön, Lo pedig elkent rúzzsal és koszos lábbal várja, ott mi történt?



2021. nov. 26. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem jól gondolod, Humbertnek az 'apjának' kellett volna lennie, nem pedig a szeretőjének.

Quilty, nyilt lapokkal játszik bármennyire is undorító.

Ezért emberileg Lolita nem csalódhatott benne.

Elkent rúzs és koszos láb, itt pedig Lolita már éli a saját életét, próbál megszabadulni a békjótól.

2021. nov. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Jahh, pont a kérdésre nem válaszoltam.

Lolita szerette Humbertet, a lelke mélyén vágyott egy apára.

Amikor azonban tudatosult benne hogy mennyire kihasználják már gyűlölte.

De ez nagyon bonyolult kapcsolat, erről órákig beszélgethetnénk és elemezhetnénk a szereplőket.

2021. nov. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Megint kihagytam valamit.

Lolita önként ment el a kórházból Quiltyvel.

2021. nov. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!