Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vérfarkasok a vámpírok mellett...

Vérfarkasok a vámpírok mellett? Minden egyes vámpíros filmben, sorozatban előbb-utóbb felbukkanak a farkasemberek is. Mintha ez a kettő együtt járna, vagy mi a fene. Észrevettétek már?

Figyelt kérdés
2010. szept. 5. 21:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
az mind1 ugy jobb hogy van vérfarkas is
2010. szept. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
57%

Nem mindig jár együtt.Anne Rice is kihagyta a vérfarkasokat.

És abban az új bu-ziságban is alakváltók vannak csak farkasbőrben.

2010. szept. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Igen, ez a legnagyobb internetre, a nagyközönség elé vitt problémám. A valós problémákat, legyen az akár családi, akár egészségi, akár párkapcsolati nem a gyakorikerdesek.hu oldalon fogom kitárgyalni. Nem tetszik a kérdés? Lehet odébb kattintani.
2010. szept. 6. 05:58
 14/16 anonim ***** válasza:

igen, már én is észrevettem, h legtöbbször jönnek a farkasok is a vámpírok után..

Szerintem azért van így, mert nem lehetne sokáig húzni a történetet, ha csak vámpírok lennének..

És, ahogy a 22:18-as válaszoló is írja, pl. az Underworld-ben is az az eredeti sztori, h az egyik testvért denevér, a másikat farkas harapott meg, és így letted a vámpírok és a farkasemberek. De ez kb. csak ennél a filmnél van így.

2010. szept. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

22:42

Tedd a szemed A Kárhozottak Királynője c. filmre.

Mind sztoriban,mind zenében üti a Pengét.


A vámpír és a vérfarkas egy kaptafa.

Alakváltók,harapnak,és ha az áldozat túléli az adott fajhoz tartozik. Így várható volt,hogy keverik őket.

Nincs is olyan sok film amiben mindkettő szerepel.

Javítsatok ha tévedek.Lehet,hogy lemaradtam.Lehetőleg címekkel, hogy meg is tudjam nézni.Köszi!

Egyet tudok. Underworld.

2010. szept. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
így van...pedig ez a két faj független egymástól...az egyik az 1400-as években jelent meg Erdélyben a másik 1500-as években Franciaországban. De még is úgy tálalják hogy ellenséges faj. Azt nem tudom miért
2011. júl. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!