Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért kell így elcseszni a...

Miért kell így elcseszni a Jók és Rosszak Iskolája filmet?

Figyelt kérdés

A színészek egyáltalán nem hasonlítanak a szereplőkre.

Anadil:vézna, albínó

Ki fogja játszani? [link]


Rafal:sima, márványfehér bőr, jeges kék szem

Ki fogja játszani? [link]


Dovey:nagymamás kontyú, rózsás bőrű

Ki fogja játszani? [link]


Nem értem, hogy miért kell telerakni egy könyv alapján készülő filmet sötét bőrűekkel, ha a könyvben egyértelműen le van írva, hogy a szereplő nagyon nem úgy néz ki. Akkor legyenek a mellékszereplők sötét bőrűek,pl. Reena, neki a könyvben is le van írva, hogy arabus bőre van, vagy akárki, aki az iskolába jár. Nem hinném, hogy ettől rasszista lennék.



2021. dec. 6. 09:46
 1/4 anonim válasza:
100%

Teljes mértékben egyet tudok érteni.

Amikor megláttam az agyvérzés kerülgetett:))

2022. jan. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%

Végre! Végre valaki!!

Pontosan! Pontosan!!!!!

Engem Anadil nagyon durván kiborított, ha egyszer le van írva, hogy albínó, akkor ne legyen már egy sötét bőrű csajt aki játsza!!!!

Nem mintha bajom lenne önmagában, ha valaki sötétbőrű, mert attól ugyan olyan ember, semmiben sem különbözik, de ha egyszer a megjelenése nem illik a szerepre...

Meg a másik Agatha... Agatha még a borítón is rajta van, fekete hajjal és világos, majdnem fehér bőrrel, és ugyan már nem emlékszem, hogy hogy írták le, de nem hinném, hogy úgy nézne ki egy kicsit is, mint a színész, akit a szerepre választottak...

Talán Sophie-t találták el egyedül...

Komolyan, úgy érzem, hogy lehet hogy talál magának egy párt a Percy Jackson a "legrosszabb filmes adaptáció" címén...

2022. aug. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
32%

Nagyon le leszek pontozva, de ezt leírom.

Attól még, hogy a szereplők nem hasonlítanak arra, ahogy a könyvben kinéztek, nem jelenti azt, hogy rossz lesz a film, szóval kedves 2#, ne merd ahhoz a szégyenteljes könyv adaptációhoz hasonlítani! A Percy filmben a karakterek viselkedése és a történet is eltért, ráadásul Rick Riordan nem is szólt bele a készítésébe. Ebben viszont Soman együtt működik, és habár a szereplők máshogy néznek ki, nem jelenti azt, hogy kukába való lesz a film. Az előzetesben is láthattuk, hogy mennyi de mennyi hasonlóság van a film meg a könyv között... Soman a történetét akarja bemutatni, és ha nem lényeges egy szereplő kinézete, akkor nem kell ugyanannak lennie. Tehetség alapján kell nézni a szereplőket, nem a külsejük alapján. (Meg Sophia Anne Caruso és Sofia Wylie között a kémia nagyon jól működik, a valóságban is olyan jó barátnők mint a filmben)

Komolyan mondom, annyira elégedetlenek a magyar JRI fanok... Egyet nem láttam, aki elfogadta volna, hogy ilyen lett. Nem nehéz! A történet a lényeges. Ha meg nem fog tetszeni a film, akkor vegyétek úgy, hogy különáll a könyvektől.

2022. okt. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyetértek, a kérdezővel, nagyon illúzióromboló volt a film, mert én mindig a könyvet olvasom el először.
2023. jan. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!