Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Jóbarátok fanok.Akik látták a...

Jóbarátok fanok.Akik látták a Joey című sorozatot,mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Még egy részt sem láttam.De úgy olvastam nem volt igazán nagy sikere.Miért?Kicsit sem hasonlít a jóbarátok stílusára?

2021. dec. 6. 10:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Egy fos.
2021. dec. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Elmegy ,lehetne jobb is de nézhető
2021. dec. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
egy kicsit próbál hasonlítani, de gyenge utánzat. bénábbak a poénok, gyengébbek az epizódok, de nem is ez a legfőbb baj, hanem maga az alapkoncepció: hogy megpróbálták tovább éltetni a Jóbarátok egyik főszereplőjét. még ha tökéletesen eltalálták volna a Joey-t körülvevő új karaktereket, akkor sem lehetne velük azonosulni, mert mindenki ahhoz szokott sok-sok éven át, hogy a new york-i baráti kör veszi őt körül. szóval eleve bukásra volt ítélve.
2021. dec. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
szóval nézőként még a sorozat második évadjában is azt várod tudat alatt, hogy mikor toppan már be Chandler, és mindig egy kisebb csalódás, hogy már megint csak Joey nővére meg az unokaöccse jelenik meg.
2021. dec. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a választ.Inkább nem kezdek bele.
2021. dec. 6. 13:07
 6/12 anonim ***** válasza:
58%
Jó sorozat. A toxikus friends fanok sajna kikezdték. De a karakterek sokkal jobbak voltak, mint az eredeti sorozatban.
2021. dec. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Mit tudnak a toxikus fanok kikezdeni egy sorozaton? A maga idejében a Joey a többségnek egyszerűen nem tetszett, ennyi. (illetve az USÁ-ban futott néhány erős vetélytárs, amelyik elszívta a közönséget)
2021. dec. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%
Mi imádjuk, hatalmasakat röhögünk. Nagyon jók a poénok, sokat nevetünk rajta, többször újra néztük és még fogjuk is. Az a kár, hogy olyan rövid, hirtelen van vége. Mi nagyon érezzük a stílusát nagyon kár hogy ennyire nem értékelték, miközben egy rakás unalmas, szörnyű sorozat meg sok évadot fut. Nálunk Top3-ban van.
2021. dec. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom azokhoz, akik szerint a sorozat nagyon gyenge. A fos szót szándékosan nem használtam, azért annyira nem rossz.
2021. dec. 7. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nem is tudtam hogy van egy külön sorozat joeynak Én személy szerint óriási rajongó vagyok de most bearanyoztad a napom mert pont most néztem meg újra és ismént "üres az életem" köszönöm:)
2022. jan. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!