Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Veletek volt már ilyen?

Veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés

Amikor fiatal voltam, rengeteg Total Dramat néztem, és a Gwen- Trent szerelmi szál nagyon bejött. Nem volt barátnőm, és akkor valamiért Gwen személyisége, karaktere is bejött. Elfogott egy érzés, ami izgalmas volt, mert egyfajta vonzalom volt, de közben fájó, mert az ember nem jöhet össze egy rajzfilmkarakterrel. A vonzalom egyik oka a karakter miatt, másik fele a szerelmi szál alakulása, a helyzet iránti sóvárgás miatt volt valszeg.

Most nemrég megnéztem a Harry Pottert (Vigyázz!! Spoiler!!). Tudni kell rólam, hogy elég komoly, racionális srác vagyok, nem szeretem e nyálcsorgásos, sírós filmeket. Elég régen váltunk már el a legutóbbi barátnőmmel, és a Harry - Ginny szálnál ugyanezt az izgalmas és fájdalmas nyomást éreztem a gyomromban. Egyrészt a 7. résznél már eléggé a szívemhez nőttek a karakterek, ráadásul elég jól bele tudom képzelni a szereplők helyzetébe magam, Bonnie Wright se csúnya, úgyhogy nagyon hiányzott az a dolog, ami kettőjük között volt.

Nektek volt már ilyen jellegű élményetek? 20/F



2021. dec. 7. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Nekem szerencsére van életem.
2021. dec. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Nem voltam szerelmes rajzfilm karakterbe... Engem csak Heather érdekelt, imádtam. Ha kiesett már nem is néztem tovább azt az évadot, csak miatta volt érdekes.
2021. dec. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A total dráma első évadát imádtam, kb 4-5x megnéztem anno. Valamikor újra elő kéne vegyem.


Meg tudlak érteni. Szerencsére hamar túltettem magam az ilyenen, ha egy karakter nagyon bejött külsőleg/belsőleg. Viszont hasonló szitu, erősebb érzéssel már volt valós emberrel kapcsolatban instagramról és ha szigorúan nézzük az sem sokban különbözik egy filmes, mesés karaktertől, hiszen ugyanúgy elérhetetlen és 99,9%, hogy sem találkozunk 5 másodpercre sem. :)


Amúgy ilyesmi érzés (bár tényleg nem tarott sokáig, miután befejeztem) nekem az Avatar: Aang legendájánál volt Katarával kapcsolatban. Ráadásul konrkétan volt olyan rész benne, ahol direkt szexinek jelenítették meg. :D


Előfordul az ilyen.


Amúgy Gwen karaktere az elvontabb/félénkebb rocker lányok körében nem olyan ritka szerintem. :)

2021. dec. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!