Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Volt olyan film amit ott...

Volt olyan film amit ott hagytál, mert annyira untatott? (pedig nagyon futtatták vagy magasra ertekelték.)

Figyelt kérdés
Olyanok is jöhetnek amiket kinszenvedés volt végignézni, és megbántad, hogy időt szántál rá.

2021. dec. 8. 23:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem film sorozat, imádoma Marvel folmeket, a Lokit és a WandaVisiont is, de a Sólyom és a tél katonája nekem nagxon nem tetszett, 1 részt szenvedtem, vegig, töbre nem voltam kepes.
2021. dec. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Avatar. Az első 10 perc olyan unalmas volt hogy nem bírtam tovább nézni
2021. dec. 9. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hang nélkül
2021. dec. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
neken a Volt egyszer egy Hollywood 30 perc utan eleg volt.
2021. dec. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Persze, sok ilyen van. Én általában az elvont, művészi (vagy művészieskedős) filmekkel nem tudok mit kezdeni, továbbá sci-fi kategóriájú, az idősíkokon ugrálós, vagy túlbonyolított sztorik nem tudnak lekötni, hiába titulálják kasszasikernek vagy pontozzák az egekig. Épp tegnap olvastam ilyesmiről egy cikket, kb. egyetértek vele. Pl. a Felhőatlasznak háromszor futottam neki, de egyszer sem értem a végére..:(

Ettől függetlenül rengeteg kedvenc filmem van (500-as listánál tartok) és persze számtalan olyan közte, ahol egyezik az ízlésem a többségével.

Itt a cikk:

[link]

2021. dec. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sok filmmel vagyok úgy,hogy nem tetszett.Nemrég a Tűzszekerek c. filmet kezdtem el nézni,de 15-20 perc után abbahagytam,mert nagyon unalmas volt.A zenéjét viszont szeretem.Ugyanez volt a Gravitáció c. filmmel is.
2021. dec. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
Millió ilyen film van. Az összes szuperhősös, de pl a Karib tenger kalózait is halálosan untam. Vagy ha találomra indítok vmit, és meglátom Adam Sandler bamba pofáját, azonnal kikapcs. Elképesztő jó filmek is vannak, csak az emberek lusták keresgetni. Inkább bámulják a Pókember 8-at, mint pl egy spanyol sci-fit, mert utóbbi biztos uncsi meg szar. Pedig nem, hanem a CGI hősök az uncsi szarok.
2021. dec. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Néma csönd (2010)

"A Néma csönd egy kifejezetten izgalmas thriller" hat nem is tudom...25 perc utan feladtam.

2021. dec. 9. 20:04
 9/14 anonim ***** válasza:
Rekviem egy álomért. Égig magasztalják, de nekem szörnyen kaotikus volt és nyomasztó. Pedig szeretem a sok mondanivalójú filmeket.
2021. dec. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kellékfeleség. Nem vagyok oda Aniston filmjeiért, de egy ismerősöm nagyon ajánlotta, ezért megnéztem. Megbántam...
2021. dec. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!