Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Készült már olyan mozifilm...

Készült már olyan mozifilm vagy sorozat, amiben jelen van a koronavírus?

Figyelt kérdés
2021. dec. 14. 19:37
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Nem olyan, ami arról szól, csak maszkban járnak benne, otthoni munka stb.
2021. dec. 14. 19:38
 2/15 anonim ***** válasza:
Shameless US 11. évad cselekményének egyik fő témája (már zavaróan szájbarágósan), és a főszereplő halálának is az oka - ami egy fricska is az élettől, hiszen alkoholista volt, májátültetése, majd demens is, de végül (legalábbis egy jelenet arra utal) egy utcáról felvett eldobott maszk után lesz pozitív majd hal meg a fináléra.
2021. dec. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Néhány sorozatban láttam már maszkos embereket..Ha jól emlékszem a címekre:

NCIS: New Orleans

SWAT – Különleges egység

MacGyver(az új változat)

2021. dec. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Azért kérdem, mert egy vadi új filmet nézek, ami napjainkban játszódik, és láthatóan figyelmen kívül hagyják a járványt. Kicsit olyan, mint ha egy párhuzamos univerzumban játszódna.
2021. dec. 14. 20:54
 5/15 anonim ***** válasza:

A filmes univerzumok sajátosak, azok jellemzően nem is állnak kapcsolatban a mi világunkkal, nem kell szorosan reflektálniuk rá, csak popkulturális utalások vannak. Attól, hogy egy film a mi jelen történelmi idősíkunkban történik, az még nem a mi világunkban játszódik, ez az esetek 99%-ában így van.

Ha moziba mész akkor szórakozni akarsz és kikapcsolódni a világból, nem pedig 2 év covid után beülni egy filmre, ahol ugyanazt nyomatják. Már csak emiatt is tudatosan nem lesznek ilyen témájúak a filmek.

2021. dec. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

5


Igen..Ne keljen már ezt látni még a filmekben is.A covidról inkább majd valami oknyomozó,bátor dokumentum filmet néznék meg néhány év múlva.

2021. dec. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Koronavírusról tudtommal nem készült film. De ha a téma érdekel, nézd meg a Fertőzést (2011).

[link]

2021. dec. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A Rezidens és a Grace klinika sorozatban voltak ilyen részek.
2021. dec. 15. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A grace klinika évad első fele csak arról szólt. Nagyon rossz volt szerintem.
2021. dec. 15. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Azt hiszem a the morning show második évada ilyen. Én a negyedik vagy ötödik részig jutottam és abbahagytam, mert meguntam (pedig az első évad annyira király volt). Már elkezdték mutatni a vuhani eseményeket. Szerintem a többi részben lezárásokat, kihalt utcákat is mutatnak.
2021. dec. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!