Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ténvleg lesz Csodálatos...

Ténvleg lesz Csodálatos Parkerdő 3?

Figyelt kérdés
Felroppentek olyan hírek, hogy a Nincs hazaút remek fogadtatása után érdemes lenne mindhárom Parkerdő történetét folytatni. És egy belsős a Sony-nál állítótal azt is elárulta, hogy a Csodálatos P. volna következő projektjük.

2021. dec. 22. 17:44
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Bocs, a telefonom javított.:D
2021. dec. 22. 17:44
 2/19 anonim ***** válasza:
18%
A Nincs hazaút a 3. Rész. De te gondolom a 4. Re gondoltál. Givatalosan is közölték, már forgatják
2021. dec. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Nincs megerősítve, hogy Andrew filmjeit folytatják, én nagyon örülnék neki, a petíciót is aláírtam. :)


[link]


A Tom Hardy-s Venomot is talán jobban be lehet oda illeszteni, korban hasonlóbbak, egyébként is az MCU univerzumban - spoiler- csak egy pacát hagyott magából.

2021. dec. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Az a paca pont ugyanannyi, mint maga Venom, csak gazdatest kell hozzá. :)
2021. dec. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Atya úr isten. Ennek a képzeletbeli karakternek petíciót indítanak :D Amúgy ja én megnézném Andrew Garfield-ot összeeresztve Hardy venomjával. Inkább ő illik Hardyhoz . Holland nem. Szétzúzná a kis hollandot hardy venomja.
2021. dec. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Pókember az pókember, semmivel sem erősebb Andrew Garfield pókembere. :D Csak más a színész.
2021. dec. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
3%
Nyikhaj hollandot legyőzné én úgy érzem. Külsőre ez jut eszembe. Garfield vagy Tobey kicsinálná hardy venomját. Nem tudom miért én ezt érzem. Tobey már legyőzte csak nem Hardy venomját.
2021. dec. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
44%
Egyébként abban én egyetértek a lepontozott válaszolóval, hogy Hardy Venomja tényleg jobban illik Garfield világába, mint a vicceskedő Disney Marvelbe
2021. dec. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Ezzel a pacaelhagyással gondolom azt akarták elérni, hogy ne Hardy-t várjuk Holland ellen. Pedig megnézném ott is de ezzel úgy néz ki, hogy egy harmadik Eddie-re, vagy valaki másra lesz szükség. Lehet a felnövő Peternek behoznak egy új karaktert, olvastam azt is, hogy Flash Thompson lesz a helyi Venom. Még akár Ned is lehet, Peterre nem emlékszik, kicsit egymás ellen vannak valami mondvacsinált okból, aztán mondjuk a szimbióta tudásával valahogy visszajönnek az emlékei és jöhet az összeborulás. Végül is Holland ebben a filmben is szépen megjavított mindenkit, a végén majd Venommal is haverkodik.


Egyébként én a Deadpool-os képregényeket is nagyon szeretem, de Ryan Reynolds korban szintén nem megy Tom Hollandhoz, márpedig belőle még pacaelhagyással se lehet újat csinálni de ne is legyen ùj, ő Reynolds és kész. Ő Tobey-val egyidős de Garfielddal is megnézném. A kapcsolatuk jellege miatt Hollanddal nem működne, ő túl fiatal.


Tom Hollandból pedig csinálhatnak kis Vasembert, végül is Stark úgy néz ki, őt akarta utódjának. És akkor itt nem a Doc Ock által alapított vállalatba csöppenne bele, hanem Tonyéba.

2021. dec. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
#8-as, a véleményedet elfogadom, semmi baj nincs vele, hogy mást gondolunk, de fura ezt olvasni. Vicceskedő marvelként hivatkozol rá a Venommal szemben, miközben a Venom filmek azok, amik tele vannak nyomva idióta/bugyuta poénokkal, teljesen karakteridegen és egy nagy nullák ezek a filmek. A karaktert bírom (bírnám), de borzalmas az, amit kezdtek vele. Magán Venom megjelenítésén kívül nem sok pozitívat tudok felhozni ezzel kapcsolatban. Úgyhogy én pont fordítva látom. Ez a vicceskedő Venom nem illik az MCU-ba, hiába az MCU sem egy Sötét lovag hangulatú univerzum, azétt a Venomnál mérföldekkel színvonalasabb. Én egy másik színésszel, egy jobb Venomot tunék elképzelni az MCU-ba.
2021. dec. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!