Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kinek hogy tetszett a Pókember...

Kinek hogy tetszett a Pókember-Nincs hazaút? SPOILER NÉLKÜL LÉGYSZI

Figyelt kérdés
Én még nem láttam a filmet, megéri elmenni? Az 1. rész annyira nem jött be, a kettes már sokkal inkább. Meg szeretném nézni a 3-ast is, szerintetek milyen volt? Kérlek ne spoilerezzetek

2021. dec. 24. 20:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

Többi Marvel filmmel hogy vagy?

Szerintem marha jó, nagyon szép a képi világ, nagyon megható, szóval zsepit vigyél! Nehéz úgy beszélni róla, hogy ne spoilerezzek.. Nagyon tudom ajánlani!

2021. dec. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Egyszerre szórakoztató (és itt megemlíteném gyorsan az egyetlen negatívumot számomra, mert sajnos itt is volt pár erőltetett, béna poén, de minimális, nem rontott az összképen) és megható, plusz ugye rendkívül nosztalgikus. Kreatív és látszik, hogy foglalkoztak vele, nem csupán fanservice. Spoiler nélkül ennyi fér bele, imádtam!
2021. dec. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon jó
2021. dec. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Eddigi eddigi legjobb Marvel filmbek tartom bár hozzám bizonyos okok miatt a ffh közelebb áll de nagyon jó
2021. dec. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem az egyik legjobb pokember amit keszitettek.

Nosztalgia, drama, akcio es tortenet nagyon jo.

Meghato jelenetek is vannak maga a tortenete is eleg jo.

2021. dec. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
8%
a sztori marha gyenge. A 3 pókember meggyógyította a gonoszokat szérumokkal. Iszonyat gáz. Eddig a saját filmjeikben is ellőhették volna ezt a béna mutatványt külön külön.
2021. dec. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
8%
May néni halálát nagyon sajnáltam !
2021. dec. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
11%
Daredevil minek tűnt fel nem értem. Felesleges volt a filmben pár perce.
2021. dec. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%

A "ne spoilerezzetek" melyik részét nem értették egyesek? :D ha az első felét akkor értem, hogy miért spoilereztek.


Amúgy #8-as, mert kellett egy ügyvéd és így be is hozták a filmekbe, fog még szerepelni, ez biztos.

2021. dec. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%
sólyomszem sorozatban feltűnt a daredevilből kingpin (magyar szinktronban aduász volt) . Nem láttam a sorozatot és annyit tudok róla,hogy pókember,daredevil és megtorló ellenfele főleg. Mit csinál ő ? Azt nem tudom milyen bizniszben utazik. Alvilági figura ,de nem ismerem a karaktert. Tudtok róla infót mondani ? Keresőbe se sok róla az infó magyarul.
2021. dec. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!