Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik kitalált világban...

Melyik kitalált világban élnétek legszívesebben, és miért?

Figyelt kérdés

Felsorolok néhányat a legismertebb és -közkedveltebb fantasy és hasonló filmek és sorozatok közül, és érdekelne ti melyik világban élnétek a legszívesebben, ami azt jelenti hogy az adott univerzum szabályai lennének érvényesek, pl. a Star Warsban létezne az Erő, a jedik, a hiperűrutazás, a rengeteg bolygó meg minden faj stb., a Marvel világa meg napjainkban a Földön játszódna, de létezne Vasember meg az idősíkok, Asgard, Thanos és hasonlók; a Harry Potterben ugye akkor lennének varázslók, seprűn repülés, dementorok meg minden ilyenek: gondolom nem kell részleteznem, érthető mire gondolok.

Arra lennék kíváncsi, ha választhatnátok ezek közül egy világot, annak minden pozitív és negatív velejárójával (tehát nincs az hogy pl. én Középföldén akarok élni, de ne létezzen Sauron, vagy legyenek Bosszúállók, de ne gyalulja le Thanos a bolygót és így tovább, minden "jár" ami az adott fiktív világban jelen van) ti melyiket választanátok és miért pont azt?

Lustábbaknak vagy sietőseknek elég ha szavaznak, de annak örülnék igazán ha pár mondatban ki is fejtené akit érdekel és ráér hogy miért az adott világot választaná.

Köszönöm előre is és boldog karácsonyt mindenkinek!



2021. dec. 26. 00:24
A kérdező szavazást indított:
Marvel világa (Föld, Bosszúállók stb.)
DC világa (szintén Föld, Batmannal, Supermannel stb.)
Star Wars világa (sok galaxis, jedik, sithek, űrutazás stb.)
Harry Potter világa (varázsvilág, Voldemort, Roxfort stb.)
A gyűrűk ura világa (Középfölde, Sauron, entek, tündék stb.)
A trónok harca világa (Westeros, sárkányok, mások, stb.)
A Vaják világa (random szörnyek, boszorkák, királyságok)
Jurassic Park világa (hétköznapi, de Costa Ricán csupa dinó van)
én ezek közül inkább egyikben sem laknék
bármelyik jöhetne, bátor vagyok és érdeklődő
100 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%
Star Wars világa. Mindig is egy rohadék Sith akartam lenni. :˛/
2021. dec. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
76%

Ezek közül Jurassic Park, de nem Costa Ricán vannak a dinoszauruszok, hanem amellett fiktív szigeteken. :)

Mindig ia dínób*zi voltam. Mondjuk azoktól eléggé fosnék, amelyek repülni vagy úszni tudnak, azokat megközelíteni is necces. De a szárazföldi dínókat hajóról tök faszán meg lehetne lesni, csak ugye a Mosasaurus meg a Spino... :D

2021. dec. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Mojjo ***** válasza:
79%

A Jurassic Parkos világban lenne a legtöbb esélyem, hogy ne patkoljak el tragikus hirtelenséggel :D

A többi nem valami szuperbiztonságos... Az legalább kellően távol a szigettől okés.


Amúgy a Star Warsban nincs sok galaxis, konkrétan csak egyetlenen belül utazgatnak.

2021. dec. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudok választani Westeros, Középfölde és a Harry Potter varázsvilága közül. Bár a Harry Potter csak akkor tetszene, ha én is boszorkány lennék.
2021. dec. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
75%
Ezek közül egyikben sem. A The Walking Dead világában,mert imádom. Ennyi.
2021. dec. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%
Van olyan aki a Tronok harca vilagaban akar elni? Mazohista
2021. dec. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudok választani Középfölde és a Harry Potter között. Nagyon szívesen megnézném a Megyét vagy Völgyzugolyt, de a Roxfortra is tökre kíváncsi lennék:))
2021. dec. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
84%
star wars, világéletemben pilóta akartam lenni (a valóságunkban nem lehetek, egyetlen bolygó túl átlátható, esélyem se lenne feketén repülni, de többezer bolygót nem lehet úgy átlátni, hogy ne legyen egy isten háta mögötti kis bolygó, ahol nem ügyelnek rá ki száll fel... )
2021. dec. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
13%
Trónok harca, ott szabadon lehet nőket erőszakolni egesz nap
2021. dec. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
78%
Először a Marvel és a Star Wars között vacilláltam, de inkább Star Wars. A Marvel túl kockázatos lenne, Thanos csettint egyet, és meghal a fél világ :'D A Star Warsban több esély van a ,,túlélésre".
2021. dec. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!