Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kit játszik benne?

Kit játszik benne?

Figyelt kérdés

Sziasztok arra lennék kíváncsi, hogy láttam Kamarás Iván filmjeit és köztük volt a Kém és a Z világháború is...

Ezek ugye nem magyar filmek de játszóttak Magyarországon ezért szerepelhet benne...

A kémben láttam, hogy a klubtutaljdonost játsza, egyszer láttam azt a filmet, nem olyan rossz...

De a Z világháborúban nem tudom kit játszhat, talán az egyik zombit nem találtam meg, nagyon szeretem azt a filmet már rengetegszer láttam, de nem tudom ki benne, csak érdekelne, ha valaki tudja az megmondhatná ,mert lehet hogy csak egy másodpercre van benne de lehet hogy több ideig, úgyhogy kíváncsi vagyok, hogy kit játszik?

Előre is köszi...



2021. dec. 26. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

IMDB-t érdemes felcsapni ilyenkor.


[link]

2021. dec. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, de sajnos ott sem találtam még meg...
2021. dec. 27. 15:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Pedig ott van a listában:

Z világháború 2013

Gambling Soldier (uncredited)

2021. dec. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!