Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy hívják azt a horror...

Hogy hívják azt a horror filmet, amiben egy kentaúrat lelőttek?

Figyelt kérdés
Nagyon kevés dolog maradt meg belőle, mert kiskoromban néztem. Nem biztos, hogy horror, viszont akkor nagyon féltem tőle. A koromból ítélve 2013as, vagy előtti. Az a jelenet maradt meg, hogy egy barátságos kentaúrat lelőnek. A másik, hogy talan az elején, egy tűsarkas nő rálép egy férfi tenyerére. Ha valaki ebből kitalálja, emelem kalapomat!

2021. dec. 26. 23:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem a Xena egyik epizódja?

Mert ott vannak részek, ahol kentaurokat ölnek és gyakran szerepelnek a "korba" nem illő dolgok, pl. tűsarkút hordó istennők.

Néha egész horrorisztikus részeket csináltak, pl. amikor a vámpírok fészkében vannak. Nem emlékszek már mindenre, de sok rész volt nagyon véres, nagyon drámai.

2021. dec. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Harry Potter egyik részében is van egy hasonló jelenet
2021. dec. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de sajnos egyik sem:(
2021. dec. 28. 22:30
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egyik Tom Cruise film jutott eszembe. Talan A legenda. 🤔
2021. dec. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem az
2022. márc. 22. 00:15
 6/8 A kérdező kommentje:
Most ugrott be még pár részlet: Havas tájékon játszódik, vagy legalább is atutaznak rajta. Illetve a film cime az egyenlő lehet a fő gonosszal. Aki szerintem ugyanaz, mint akin tűsarkúval lepkedtek, bár ez nem biztos. Ez szinten nem biztos, de a kentaur mintha segitett volna egy gyereknek is
2022. márc. 22. 00:18
 7/8 anonim ***** válasza:
A Faun labirintusa?
2022. márc. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
AZ VOLT, IGEN! Koszonom szepen!
2022. máj. 20. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!