Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyek azok a filmek, amiket...

Melyek azok a filmek, amiket minimum háromszor megnéztetek, illetve sorozatok, amiket legalább egyszer újranéztetek?

Figyelt kérdés

2021. dec. 31. 14:17
1 2
 1/12 Clay Morrow ***** válasza:
100%

3xRekviem egy álomért

4xRagyogás

Horrorra Akadva filmeket többször is megnéztem már

Jay És Néma Bob Visszavág


Sons Of Anarchy - annyiszor újra néztem, hogy elvesztettem a fonalat (de talán átlagban 1x kivittem évente 2014 óta)

2021. dec. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Twin Peaks - háromszor néztem újra, most fogom negyedjére, is mindig találok valamit amit még nem vettem észre.


Indiana Jones filmek, a Tobey Maguire-s Pókember filmek, Forrest Gump és a legtöbb Quentin Tarantino film.

2021. dec. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
40-50-nél kevesebb filmet láttam eddig (viszont 437 sorozatot végig és további 58-at folyamatosan, és 113 van még tervben), de a Trainspotting-ot legalább hatszor (eredeti nyelven, szinkronosan, rendezői kommentárral, mindenhogy). Sorozatból nem ismételtem még (túl sok vár nézésre, nincs idő újranézni), de a Lindelof-művekkel kezdeném (Lost, Leftovers, Watchmen), és olyasmivel ami nagyon komplex és többszöri újranézést igényel a teljes képhez, pl. Mr. Robot.
2021. dec. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Filmből nagyon nagyon sokat láttam már 3x vagy annál többször, legalább 100-at, de inkább 200-at.

Tarantino filmekből többet, Nolan filmekből többet, Jurassic filmeket, MCU és X-men filmekből szinte mindet, Bud&Hill filmekből többet, Igazából szerelem, Forráskód, King Kong, Titanic, Kapj el ha tudsz és még csomó más.


Szeretem újra megnézni azokat, amok tetszettek. Nem tudom megunni őket.


Sorozatból Lostot 9x

Szökést 2x (első évadot 4-5x)

Walking dead első 5 évadát 2x (amikor még ott tartott)

Easttowni rejtélyeket 2x

Monk 3x

Trónok harca 2x

Stranger things 2x

2021. dec. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szuper válaszok!
2021. dec. 31. 15:19
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Titanic

Mamma Mia

Jurassic Parkok

Karib-tenger kalózai

Shrek

Star Wars 4-5-6

Alien

Ezeket 2-3-4x is.

2021. dec. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Harry Potter

Karib-tenger kalózai

Star Wars 1-6

Télapu 1-2

Gyűrűk Ura, Hobbit

Romy Schneider-es Sissi

Da Vinci kód

Angyalok és démonok

Grincs

Dirty Dancing

A hetedik tekercs

Házibuli

Volt egyszer/kétszer egy karácsony

Hozzámjössz?

Ki a Télapó?

Apró népség nagy birodalma

Női szervek

A gyűrű átka

A koboldok varázslatos legendája

Sárkányszív

Vasálarcos

Az álomherceg legendája

Fantaghiro a harcos hercegnő

Büszkeség és balítélet (2005)

A Dűne (2000), A dűne gyermekei (2003)

Az operaház fantomja

Grease

2021. dec. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az üvegtigris összes részét láttam .....mittudomén hányszor, de a Jason Statham filmeket is kívűlről tudom.

Továbbá így vagyok a Bakterházzal a Mad Max filmekkel és a Magyar vándorral, a Mamma mia-val és a Csengetett mylord is megunhatatlan.

2021. dec. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Horrorra Akadva filmek, Harry Potter filmek, Démonok Között filmek, Melissa McCarthy filmjei, Csillag születik (de csak Gaga miatt).
2022. jan. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Inkább csak filmes vagyok. A jó filmeket nehéz megúnni, és a kedvenceim közt több is van, amiket többször is láttam már, illetve ha nem is mindig nézem meg az egészet, de a legizgalmasabb jeleneteit sokszor! Ilyenek például:

Taxi 1,2

Padlógáz (Autobahnraser)

Hajsza a győzelemért

Vissza a jövőbe-trilógia

Frekvencia

Ház a tónál

Apád-anyád idejöjjön! (1998)

Robotzsaru (2014)

2022. jan. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!