Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Sorozat kedvelők adnátok pár...

Sorozat kedvelők adnátok pár tippet? Nézhetetlen online sorozatok.

Figyelt kérdés
A mentalistát nézném okos tv-n. Netflixen ugye nincs,természetesen van rajta minden,csak amit nézne az ember az nincs. Youtube-on nincs. Onlinefimek.hu-n van,csak tul kell esni a biztonsági nem vagyok robot szarságon,aztán meg be kellene valami linket másolni,ami nem megy okos tv-n. Aztán van a sorozat eu vagy mi,azon megy,megyeget,csak rohadt nehéz elindítani,aztán 5 percenként kilép magától,lehet kezdeni előről az egész inditási folyamatot, reklám nézés, idegesítő felugró ablakok stb. Aztán ott a filmezek.com,remek oldal,sok link,csak egy a gond,a sok meztelen nő,akiket ingyen meg lehet...csak egy kattintás,de a film az nem indul,vagy ha mégis,1 perc után újra környékbeli magányos anyukák jönnek elő. Idegileg már kivagyok. Rohadt idegesítő,ha néznél valamit és nem tudod a sok levakarhatatlan reklám miatt. Megnézem én szívesen azt a reklámot 10 percenként félpercet,de hogy egyáltalán nem megy az borzasztó. Kérlek titeket,adjatok valami jó tippet,mert megőrülök.
2022. jan. 1. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Tanulj meg torrentezni (amiben nem a használat a nehéz, hanem bejutni egy olyan oldalra, ahonnan eléred a tartamat). Nem csak pár perc alatt lent van a gépeden a teljes évad, de jóval hosszabb életűek is (évek múlva is letölthető), valamint FHD vagy 4k is lehet a minőségük, nem a trágya 480p-s online minőség (ami direkt minél kisebb méretű, mert így gyorsabb feltölteni). És egy darab reklám sincs, a tévére pedig vagy átjátszod PC-ről, vagy egy adathordozóra felmásolod és külső eszközként lejátszod.

Most ránéztem neked, a Mentalista 7 évados pakkban (egyben letölthető) fent van nCore-on 480p, 720p és 1080p is minőségben, több százan tartják életben, és egy 500 megás nettel 35, 84, illetve 150 perc amíg mind a 7 évad teljes sebességgel leér a gépedre. Ha egy rész 42 perces, akkor mire megnézel 2 részt, annyi idő alatt 720p-ben a teljes sorozatot (151 rész) megszerzed, és utána kedvedre nézed.

2022. jan. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm. A gond az hogy nincs pc-m,mert tönkrement,énmeg tv-t vettem helyette. Telefonon nem gond a nézés,a reklámoktól,meg minden szarságtól hamar megszabadulok. Telefonról meg nem tudom át tükrözni a tv-re,csak youtube-ot. Alkalmazásokat is töltöttem már le pedig,vagy régi már a telefon,vagy nem tudom.
2022. jan. 1. 16:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Állj össze a kollégákkal, szomszéddal, családdal (akikben meg is lehet bízni) és fizess elő Netflix családi csomagra, Azt 4en nézhetitek külön külön, és elosztva 1125 FT fejenként. Utána azt nézel amit és amennyit akarsz az okostv-n.
2022. jan. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Van netflixem,de ez a sorozat nincs rajta. Amúgy is a régebbi filmek, sorozatok nincsenek rajta
2022. jan. 6. 20:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, most nézem hogy elértettem amit írtál, bocs. Akkor az 1. válaszoló megoldását fontolnám meg. Ha nem is te, de valaki a környezetedből biztos gyakorlottabb benne ;)
2022. jan. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én vagyok megint (3,5) Ha a tv-d rendelkezik HDMI bemenettel (márpedig a mai lapostévék mind olyanok, akár több csatlakozó is van hátul/oldalt) egy kábellel összekötheted a telefont a TV-vel, feltéve hogy a telefon alkalmas rá, már nézheted is a TV-n a telefont. Itt van pont erről szó, a hozzászólások második felében már konkrét tippek is: https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilt..
2022. jan. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!