Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a film címe?

Mi a film címe?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Keresek egy filmet, de nem tudom mi a címe. Ebben kérném a segítségeteket.

Csak foltokban emlékszem rá pedig nem egy ős régi film.


Horror film szerű. Ha jól emlékszem egy iskolás lányról szól, aki furcsán viselkedik az iskolában, ami szemet is szúr a többieknek. Ha jól tudom az édesanyjával él, aki azt hiszem elég szigorú vele mert ő tudja, hogy valami nem stimmel a lánnyal. Azt hiszem, hogy a film végén valami démonná változik? vagy valami alvilági lénnyé? már nem tudom pontosan.

Hát kb ennyi:D Ezek is csak foltokban vannak meg.


Köszönöm!



2022. jan. 1. 23:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Carrie
2022. jan. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez az! Köszönöm!!!!!!!!
2022. jan. 2. 00:28
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát megnéztem. Egészen jóra sikeredett szerintem.

Bár az általam leírtakból csak az volt igaz, hogy az anyjával él:D


Vannak még hasonló filmek? Sajnos a 2002-es Carrie-t nem találom sehol pedig azt is megnézném. 2 torrent oldalon is regisztrálva vagyok de csak a 2013-as filmet tudtam letölteni. De van egy 2002-es verziója is amit viszont nem tudok megnézni

2022. jan. 2. 02:28
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

3


Az első Carrie film 1976-os..

2022. jan. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Meg van egy ilyen is:

Düh: Carrie 2.

2022. jan. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Láttam az 1976-os filmet is. Az is jó volt. A 2002-est nem tudom hol nézzem meg.
2022. jan. 2. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!