Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ez tényleg illegális?

Ez tényleg illegális?

Figyelt kérdés
Ha ingyenes videómegosztókon nézek filmeket/sorozatokat.
2022. jan. 2. 19:19
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
A film/sorozattól függ
2022. jan. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem
2022. jan. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Inkább a feltöltőnek kellene aggódni.
2022. jan. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A megosztás illegális, a letöltés/nézés nem. A felelősséget elsődlegesen a szolgáltató vállalja azzal, hogy eltávolítja a jogsértő és felhasználási feltételeket sértő tartalmakat az oldaláról és tiltja a szabályszegő feltöltőket. De ez téged már nem érint, te csak nézed.
2022. jan. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Illegális ezekre az oldalakat feltölteni, mivelna filmeket csak és kizárólag saját részre veheti meg az ember. Ahogyan dvd-re sem szabadott (nem szabad most sem, csak már idejét múlt és nem nagyon csinálják) kiírni filmeket, amiket megvettél. Te ha letöltöd, akkor letöltöd. Azzal nem lehet mit kezdeni, ez már csak rajtad/rajtunk múlik, hogy zavar-e minket. Mert ez is egy ugyanolyan termék, mint bármi más, amiért nem fizetünk, mégis használjuk.

Annak ellenére, hogy én rendszeresen járok moziba, szoktam torrentezni, bármennyire gáz is, mégis meglepő számomra, hogy ezek az oldalak a mai napig tudnak működni. Egy okot tudok csak elképzelni. Azt, hogy mivel nincs egy nagy átfogó online oldal, ahol minden film/sorozat elérhető, ezért hagyják, mert nagyon keveseknek van annyi fölösleges pénzük, hogy minden létező platformra előfizessenek. Ráadásul ezek sem fednek le minden filmet.

2022. jan. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Ötössel egyet értek. Előfizetnék én streamingre,de már annyi van,hogy ide már milliomosnak kell venni. Vagyon lenne. Moziba nem járok én. Pénzkidobásnak érzem. Hiába nem sok a jegy sima 2d-be . Ha sok filmet nézel akkor ez is egy vagyon lesz. Bevallom megnézem neten és kész. Én megköszönöm innen is nekik mert nem vagyok gazdag ember. Idéjet múlt a dvd? Hát ja amúgy. Nekem volt dvd lejátszóm. Annyi lett neki. Itt maradt a sok dvd film aztán azt sem tudom mit csináljak már velük. Nem divat dvd filmeket már venni . gyűjtők is kihalóban vannak.
2022. jan. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Valahol amúgy olvastam ,hogy hamisítani sem hamisítanak már dvd filmeket. Annyira kiment az emberekből. Jófogáson van egy csomó dvd film. Eladják e sikeresen vagy csak hirdetik hátha hátha lesz aki veszi nem tudom.
2022. jan. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Moziba és is az élményért járok, 15-20x évente elmegyek. Havonta lebontva nem vészes ez, ha azt nézzük, hogy ez is egy hobbi. Ha pl elmegyek haverokkal biliárdozni vagy boelingozni, gokartozni akármi, az sem olcsóbb, mint a mozinál 2-3 alkalom.


De ha valaki igazán szeret filmezni meg sorozatozni az nem tud előfizetni mindenre. Ez sajnos ilyen.

2022. jan. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
YouTube, Videa, Indavideó - ezek is ingyenesek, de a legismertebb videómegosztók, és egy rahedli filmet találni rajtuk! Meg aztán ami illegális, abból számodra csak nézőként semmi következménye nem lesz!
2022. jan. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
#9: Sorozatok nézésére meg a dmdamedia.hu és a sorozat.eu elég jó. Amit Netflixen nem találok meg, azt ezeken szoktam megnézni. Mindkettő ingyenes, regisztrálni sem kell.
2022. jan. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!