Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen konfliktus volt pontosa...

Milyen konfliktus volt pontosan Julie Plec és Kat Graham között?

Figyelt kérdés

Sok helyen láttam videót, hogy Kat sír és "panaszkodik", más videó pedig azt mutatja, hogy Julie megvetően néz Kat-re. A neten sehol nem találtam hiteles forrást a konfliktusról. De ha esetleg valaki tud valamit kérem írja meg.



Előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget!



2022. jan. 2. 23:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi, valószínű össze szerkesztett videó vagy valami hasonló, de ha jól tudom elég jó viszonyt ápolnak valamint ha történt volna köztük valami fix hogy tele lenne vele a net meg a cikkek.
2022. jan. 5. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kat Graham egy kicsit sötétebb bőrű mint a tobbi színész a sorozatban. Julie Plec meg akarta ölni a karakterét (Bonnie), hogy Kat Graham elhaygja a showt. Ian Somerhalder (Damon) megvédte és azt mondta, hogy ha Katnek el kell hagynia a showt akkor ő is el megy. Gondolom Julie nem akarta, hogy Ian elmenjen mert akkor a sorozat valamennyi nézettséget biztos vesztett volna mivel Ian nagyon jól játsza Damon karakterét. A lényeg az az, hogy Julie undorodott Kat Grahamtől a bőre színe miatt. Magyarul rasszistán viselkedett vele.
2022. márc. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!