Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az új Sissi sorozatban miért...

Az új Sissi sorozatban miért van olyan rész, hogy Sissi megcsókolja a komornáját(szobalány,cseléd)?

Figyelt kérdés
Sissi szerette a lányokat is, vagy ez csak mai trend, hogy bele kell tenni ezt az ábrázolásmódot is?

2022. jan. 3. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez a feldolgozás inkább csak kitaláció. Nem egy prosti volt a valóságban az udvarhölgye.

2 részt néztem eddig belőle, de nagyon modern nekem ez a feldolgozás, nem nyerte el a tetszésemet.

2022. jan. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Teljesen elrugaszkodott a valóságtól, én egy részt láttam és már abban is voltak érdekes dolgok.

Nem mellesleg litván gyártás, tehát még történelmi közük sincs valószínűleg (tehát egykori Monarchia része), inkább akarta egy jelenleg is fogyasztható romantikusabb sorozatot, ami nagyjából bemutatja őt.

2022. jan. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Emese65 válasza:
Nem tudja valaki,hogy lesz e több rész? Meg esetleg ha lesz, az mikorra várható?
2022. jan. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!