Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nincsenek egyáltalan...

Miért nincsenek egyáltalan lottó győzelemmel kapcsolatos filmek, sorozatok?

Figyelt kérdés

1-2 filmet láttam, de azokban egyáltalán nem volt semmi lényeges arról, hogy költik a pénzt és hogy telnek a mindennapjaik ezeknek az embereknek.

Szerintetek miért nem csinál valaki egy izgalmas sorozatot a témáról?

Lehetne egy Netflixes dark comedy sorozat, ahogy egy önző butuska család nyer, akik nem gondolkodnak reálisan a nyereményről. Aztán bemutatnák, hogy szórják el a pénzt. Nyilván lenne hatalmas fényűzés, palota szerű ház, sportautók, puccos ruhák. Megérkeznének kéregetni a rokonok. Szerintem nagyon jó lenne egy ilyen kis vicces lottós minisorozat, és mivel sok embert érdekelne a téma, így nézettsége is volna. Szerintetek miért nem csinálnak?



2022. jan. 3. 21:34
 1/9 Aonime ***** válasza:
85%
Ez lerágott csont, akkor működne ha egy reallity show lenne és valóban végig kísérné a stáb a lottó nyertes családot
2022. jan. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Gettomilliomos

Csúcshatás

2022. jan. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Miért lerágott csont, ha egy jó alkotás sincs a témában?

Én dark comedy-t tudnék elképzelni, ahogy a gyerekek minden kacatot összevásárolnak. A szülők bosszankodnak a pazarlás miatt, a szomszédok és rokonok is kezdik sejteni, ott teremnek kunyerálni. Lassan kezdődik a házfelújítás, sportautókat is vesznek. Persze így már nem tudják titkolni, így személyi testőrt is fel kell bérelni, stb. Egy addigi népszerűtlen embert hirtelen mindenki megkörnyékezne a pénze miatt. Én élveznék egy ilyen témájú dark comedy sorozatot.

2022. jan. 3. 21:54
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sorsjegyesek- valós sztori alapján.
2022. jan. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs?


Szegény gazdagok?

2022. jan. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5 Köszi a tippet, meg fogom nézni. Érdekesnek tűnik a leírás alapján.
2022. jan. 4. 00:15
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Vannak benne anomáliák, de egyszer nézhetően vicces. :)

Kicsit fura volt hogy a totál csóró családban mindenkinek hibátlan a fogsora kb, és egy makulátlanra restaurált Vw kisbusszal járnak.. :D

2022. jan. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Meg is néztem. Nagyon tetszett. Végig röhögtem rajta, imádom. :) 10/10

Pont ilyesmire gondoltam. Ebben minden benne volt nagyjából, amit ki lehetett hozni belőle.

2022. jan. 4. 08:49
 9/9 HalkHogen ***** válasza:
100%

Ilyen hirtelen meggazdagodásról van egy remek kis szatíra:


Az örökség, avagy gútentág faszikáim!

2022. jan. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!