Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol találok olyan oldalt,...

Hol találok olyan oldalt, ahol dátum szerint felvannak sorolva a sorozatok, lehetőleg értékeléssel együtt?

Figyelt kérdés
2022. jan. 5. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy miért szeretnél ilyen módon szűrni, illetve hogy a múlt, a jelen vagy a jövő érdekel?:)


Ez az egyetlen, valamennyire is átfogó múltbéli lista amit találtam (sajnos csak amerikai sorozatok):

[link]


Az idei sorozatokat viszonylag könnyű ilyen bontásban megtalálni:

[link]


A nagyobb online filmes adatbázisokban (Imdb, Rottentomatoes, Metacritic) nem lehet így keresni. Ezért is érdekel, hogy mit szeretnél ezzel csinálni.

2022. jan. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia! Persze. Unatkozok, és nehéz régebbi sorozatokat találni, amik jók is.

Filmeknél már van megoldásom [link] . Például nemrégen ajánlottak nekem egy 30 éves filmet, ami nagyon tetszett.

2022. jan. 5. 15:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Imdb-n van összetett keresés. Beállítod, hogy mekkora értékelés fölött legyen. Illetve, hogy melyik 2 évszám között. Vagy melyik évszámtól/ig. Nagyon sok mindeng be lehet állítani. Műfaj, kulcsszó, hány db értékelés van rajta (ergo mennyire ismert nagyjából). Díjakat kapott-e stb. Nagyon sok mindent.
2022. jan. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!