Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Meg lehet nézni valahol, hogy...

Meg lehet nézni valahol, hogy mik azok a filmek, sorozatok amiket lehet nézni Netflixen?

Figyelt kérdés
Előfizetnék Netflixre, de nem tudom, hogy azok a filmek fent vannak-e, amiket néznék, vagy van-e egyáltalán olyan amit megnéznék. Az oldalon nem találtam sem keresőt, sem lehetőséget mondjuk próbaidőre. Nem is léteznek ezek vagy csak én nem találom? Esetleg valami lista nem létezik róla?

2022. jan. 6. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Csak akkor tudod megnézni, ha regisztráltál.
2022. jan. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt rá tudsz keresni a Magyarországon elérhető tartalmakra. Lehet keresni magyar felirattal és szinkronnal is.

2022. jan. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Igen, a netflixen.
2022. jan. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha konkrét filmre keresel rá a Google-ben, akkor ott szokott lenni a találatok között, hogy meg lehet nézni Netflixen. Lehet, hogy nem a találatok között, hanem külön jelzi a Netflix logót, de nekem mindig ki szokta írni, ha telóról keresek.
2022. jan. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%

#4 ezzel csak az a gond, hogy a geolokáció miatt kijön egy csomó fals találat.


Pl a Friday night lights csak Amerikában elérhető, nálunk nem, mégis kiadja.

2022. jan. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!