Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen misztikus, gondolkodtat...

Milyen misztikus, gondolkodtató, ijesztő, összeesküvés elméleteket sem nélkülöző filmek vannak?

Figyelt kérdés

Egy jó példa erre az X-akták 1998-as nagy mozifilmje. A folytatása nekem annyira nem tetszett, még moziban sem annak idején.


Olyan filmeket várok, amikben benne van a nagy ráébredés dolgokra, de közben az embernek hideglelése is van (A Hideglelést is láttam). Valamilyen szinten nekem a Prometheus, Alien, Predator is ilyen volt.


Nem könnyű ilyeneket írni, de hátha megbirkóztok vele.



2022. jan. 7. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Viharsziget

Memento

Pillangó Hatás

Harcosok Klubbja

Donnie Darko

A Gépész

2022. jan. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sötét város(1998)

Összeesküvés-elmélet

2022. jan. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 lcb válasza:
Fonalak (threads)
2022. jan. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 lcb válasza:
Törölném a válaszomat, de nem tudom. A filmben nem jelenik meg a ráébredés, az összeesküvés elmélet dzál is csak annyiban húzható rá, hogy egy atomháború lehetséges eredményeit taglalja, de riasztónak nagyon is riasztó.
2022. jan. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem baj ;)
2022. jan. 13. 17:56
 6/7 anonim ***** válasza:

A szomszéd 1999 [link]


Regression 2015

[link]


Gyilkos labirintus (The Kovak Box) 2006

[link]

2022. jan. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Madárles
2022. máj. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!