Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek melyik volt 2021...

Szerintetek melyik volt 2021 legjobb filmje?

Figyelt kérdés
Nálam az új Pókember, Dűne és a ne néz fel vitte a top 3-as listát. De talán a Pókember tetszett a legjobban. Nektek melyik tetszett a legjobban a tavalyi filmek közül?
2022. jan. 11. 13:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
35%

Én pedig imádom, hogy emberek nem tudják elfogadni, hogy másnak pedig nem az tetszett, ami nekik és lepontozzák, lehurrogják és okoskodnak, mert CSAK az lehet jó film, amit ő annak gondol.


Nekem pl a Dűne nem tetszett és jöhet is a lepontozás, mert amint látom a Dűne válasz zöldet kap, a többi többnyire pirosat (vicc). Én imádom a Dűne könyvet, de tényleg, oda vagyok érte és ha valaki szintén olvasta és szereti a könyvet az ha szerette a filmet, ha nem, tudja jól, hogy piszok sok minden kimaradt a filmből és súlytalanná váltak benne a dolgok. Az, hogy tele van nyomva sztárokkal és Villeneuve kiépítette maga köré azt, hogy bármit csinál kb leszo*ják, az nem jelenti azt, hogy ez egy jó adaptáció. Félreértés ne essék, az, hogy valakinek tetszett engem nem zavar, most sem pontoztam le ezeket a válaszokat, de BŐVEN megvannak a hibái ennek a filmnek és érdekes módon erről nem nagyon vesznek tudomást a Dűne kedvelők, de a Pókember logikátlanságaiba azonnal bele tudnak kötni. Hol ebben a következetesség? Erre a könyvre az 5 óra játékidő édes kevés és hajlok afelé, hogy tényleg nem lehet rendesen filmre adaptálni ezt a könyvet.


De azt is feltételezem, hogy akik nem tudják elfogadni a másik véleményét az el sem jut idáig a válaszomba mégis csapja rá a dislikeot. Mit ártok én bárkinek azzal, hogy jobban tetszett nekem a Pókember, mint a Dűne?

2022. jan. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
82%
Az idei filmek közül egyértelműen The Green Knight volt a kedvencem. Szeretem a valamivel lassabb, nem szájbarágós filmeket, ráadásul a film látványa egyszerűen fantasztikus volt, tényleg olyan volt, mintha egy régi legendát látna az ember megvalósulni.
2022. jan. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
82%

Nekem ezek tetszettek:

No Man of God, Only the Animals, I care a lot

2022. jan. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Emma6 ***** válasza:
67%

My little pony: Az új nemzedék

Clifford a nagy piros kutya

2022. jan. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Emma6 ***** válasza:
82%

Énekelj kettő



#14 voltam

2022. jan. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy te hülye vagy?

Így szól a kérdés:

Szerintetek melyik....

Mit írjon, ha csak ezeket látta?

2022. jan. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Dűne
2022. jan. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nekem a Dűne és a Pókember: Nincs hazaút tetszettek a legjobban.
2022. jan. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Rémálmok sikátora
2022. febr. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!