Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a ket rajzfilmnek a...

Mi ennek a ket rajzfilmnek a cime?

Figyelt kérdés

1. Kis állatokról szol, nem emlekszem pontosan. Tobb fele kis allat mint eger mokus stb. Az egyik kislany állattal tortenik valami ami milyat a főszereplő nagy utazasba kezd, hogy a ritka gyógynövényt meg keresse, ami majd meg gyógyítja a kislányt! Abigél nevre emlekszek hogy volt benne!


2. Ha jol elmekezsem ket egerrol szol, egy fiu es egy lany akik sirallyal utaznak😆


Hat koszi ha valaki ebbol fel ismer egyett!

Nektek van ilyen regi kedvenc, nem tul ismert meseitek?

Nekem az egyik a három gyerek akik hallá valtoztak! A masik a hattyúhercegno!



2022. jan. 14. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez kb melyik évtized, melyik csatprnán nézted, vhs vagy internet?
2022. jan. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt egyszer egy erdő (1993), a másik talán A mentőcsapat, aminek két része is van, 1977-ből és 1990-ből.
2022. jan. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Utolso! Igen mind a ketto az amit keresek!! Nagyon jo vagy, hogy tudtad mind a kettot is?koszi
2022. jan. 14. 16:17
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Az első a Volt egyszer egy erdő, a második vagy A mentőcsapat vagy még lehet az Egérmese is.
2022. jan. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"hogy tudtad mind a kettot is?koszi"


Szívesen! Az elsőnél egyszerűen angolul rákerestem egy Abigail nevű egeres rajzfilmre, a másikról pedig épp nemrégen olvastam egy beszélgetést egy másik weboldalon, meg halovány gyermekkori emlékeim is voltak róla.

2022. jan. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!