Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miről szólnak a Chucky filmek?

Miről szólnak a Chucky filmek?

Figyelt kérdés

egy zenét fordítok,aminek a témája chucky baba.

kicsit nehéz úgy fordítani,hogy nem láttam a filmet,így ezt a mondatot nem is igen tudom értelmezni: "you won’t make it past six" közé van a mondatnak a filmben történő eseményekre?akármi 6 órával kapcsolatosan?



2022. jan. 14. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy sorozatgyilkos lelke belekerül a Chucky babába, egy gyerekjátékba és úgy gyilkol.

Mivel egy gyerekjáték, ezért fiatal gyerekek mellé kerül.

A "you won't make it past six" szerintem nem az időre utal, hanem arra, hogy valaki nem lesz 6 évesnél idősebb, mert a Chucky baba kinyírja a családjával együtt.


"You won't ever grow up

You won't make it past six

'Cause this two-foot tall demonic doll will make you his bitch

You won't ever grow up

He'll toy with you 'til you die

To prove that evil comes in every size"

2022. jan. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ!és igen,ezt a zenét fordítom épp az Ice Nine Kills-től.
2022. jan. 14. 14:47
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Termmészetesen Chucky a gyilkor babáról szólnak!:)

Szívesen a kielégítő választ!:)

2023. szept. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3, rengeteg sok értelme volt, hogy majdnem egy éves kérdésre adtál valami teljesen felesleges, de magad által viccesnek hitt választ:'D A válaszod le lett szavazva 🥰
2023. okt. 1. 18:40
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Hmm elég érdekes vagy kérdező én a múltból írtam egyébként időutazó vagyok és láttalak is ahogy kiírtad a kérdést samsung telefonnal írtad a kérdést és fekete telefonnal és nem viccnek szántam.
2023. okt. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!