Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol forgatták, a Tiro című...

Hol forgatták, a Tiro című ifjúsági sorozatot?

Figyelt kérdés
A 2010-es években volt egy ifjúsági film sorozat, amelyet a Filmbox is vetített. A kérdésem hol, melyik településen készült?

#gyerekek #Filmbox #Hármasfogat
2022. jan. 15. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Valamilyen linked van ehhez a sorozathoz? IMDb.com, mafab.hu, port.hu?
jan. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1-es válaszírónak! Ez a kérdés most már 2 éves kérdés! Akkor 2 évvel ezelőtt volt kérdésem! Akkor szinte semmit nem tudtam a Trio sorozatról Azóta viszont a lehető legtöbbet meg tudtam a Trio sorozatról. Sőt azt is tudom hol, és mikor forgatták már. Szóval a válasz az hogy 2013-2016 között forgatták a Norvégiai Skjak-ban. Igen ez egy Norvég ifjúsági sorozat volt. De jobbat tudok! Itt egy össze foglaló link magyarul! - [link] -
jan. 22. 14:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért emelted ki, ha már nem aktuális?
jan. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem emeltem ki! Valamiért úgy látszik fel dobta neked. Nekem is van hogy régebbi kérdéseket random feldob. Ezen nem kell meg lepődni! Mivel 2022 január 15.-én volt ez a kérdés aktuális számomra! Azóta nem emeltem ki! És a kérdésemre sem itt kaptam választ. Más forrásból szedtem össze az infókat. Paládul az előbb leírt linken.
jan. 22. 15:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Jelenleg ezek a kiemelt kérdések Szórakozás kategóriában:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__kiemelt_kerdesek


Látható, hogy ez is ott van köztük.

jan. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5-ös passzióból minek írsz ide? Főleg ha nem tudod a kérdésre a választ! Mint írtam a kérdésem kétéves kérdés! Pontosabban a kérdés ki írásának ideje: 2022. január 15. 18 óra 03 perc. Azóta, vagyis 2022 novemberében meg kaptam a választ a kérdésemre. De nem itt a gyakorin, hanem az [link] Ha ezt nem tudod elfogadni akkor ne írj. Ha érdemi választ szintén nem tudsz akkor szintén ne trollkod szét a kérdést. Legközlőbb akkor írj, kérlek ha valami konkrét infót meg tudsz a Norvég Trio soroztról!
jan. 22. 16:04
 7/7 anonim ***** válasza:

Már az első hozzászólásom előtt láttam, hogy mikor lett kiírva a kérdés, még hányszor akarod elmondani?


Az, hogy egy kérdés 2 éves vagy 10 éves, nem jelenti azt, hogy már nem keresik rá a választ.


A kérdésed KI VAN EMELVE, EZ TÉNY, ne mondd nekem azt, hogy "feldobta az oldal"!


https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__kiemelt_kerdesek


Ha a rátattintasz a linkre, neked is "fel fogja dobni az oldal".


Minden alapom megvolt rá, hogy azt higyjem, hogy ez egy aktuális kérdés mert semmi jele nem volt, hogy már meg lett válaszolva egy másik oldalon.


Ami a "trollkodást" illeti, 3 hozzászólásom volt:


1. Linket kértem mert nem találtam semmit a sorozatról.

2. Megkérdeztem, hogy miért emelted ki ha meg van válaszolva.

3. Felhívtam rá a figyelmed, hogy igenis ki van emelve.


Hol itt a trollkodás?

jan. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!