Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki az,akit még mindig nagyon...

Ki az,akit még mindig nagyon bánt,hogy vége lett a Barátok közt sorozatnak?

Figyelt kérdés
Én továbbra sem tudom elengedni,annyira szomorú vagyok,elmondhatatlanul hiányzik,annyira kötődök hozzá. Felfoghatatlan és feldolgozhatatlan,hogy vége lett. Állandóan elsírom magam még mindig. Nem tudom,más valaki is van-e,akinek ennyire hiányzik.
2022. jan. 18. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem nagyon izgat, 10 éve kb még néha néztem, aztán abbamaradt, igazából unalmas volt a szokásos feltűnt még egy elveszett rokon, addig nem ismert gyerek stb stb, nem nagoyn volt benne semmi új.
2022. jan. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Tényleg vége lett?? Nohát!
2022. jan. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Senkit
2022. jan. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Én szerettem. Kb ezen nőttem fel. Akkor volt a legnépszerűbb, mikor általánosba jártam. Mindig néztük.

Az utolsó rész utolsó jeleneténél elsírtam magam. Aztán fura volt, hogy már nincs. De azért nem sírok ezen :D Nézz valami más sorozatot.

Vagy ez troll kérdés?

2022. jan. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem troll kérdés. De nem érdekel más sorozat. Én is hetedikes voltam,mikor kezdődött és minden részét láttam.
2022. jan. 19. 08:33
 6/8 anonim ***** válasza:
35%
Troll kerdes.
2022. jan. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%

#6: Igen elég gyanús.

mint leírtam a négyes válaszban, én is szerettem a sorozatot és néztem. Nem szégyellem. De mit kell ezen sírni?


Kérdező: Én meg 4 éves voltam mikor elkezdődött 98-ban. :D

2022. jan. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
82%
Engem megviselt tényleg, mondjuk 30 évesként már most alapból nagy boomer vagyok, sok mindent visszasírok a 2000-es évek elejéről pl. Imádtam a BK eredeti régi szereplőit, miután vége lett, YouTube-on elkezdtem az elejétől visszanézni amik fent vannak.
2022. jan. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!