Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Keresztanyu melyik részében...

A Keresztanyu melyik részében hoz létre utódot Bonifác és Ildi?

Figyelt kérdés
Ősszel nem néztem a sorozatot, és mikor a 3. évad kezdődött, igazán csodálkoztam, hogy mi történt. Egyáltalán ez benne volt korábbi részben, hogy hogy vetkőznek neki, lelkileg felkészülnek rá és dilemmáznak, esetleg megcsókolják egymást, vagy akkor is ez csak megemlítve volt? Én nem tudom. RTL weboldalán csak előfizetéssel lehet nézni a részeket, tehát ha valaki elmesélné mi történt, érdekelne. Merthogy én ezt nem gondoltam volna, és kíváncsi vagyok hogy jutottak arra, hogy ilyet tegyenek.

2022. jan. 19. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mutatták azt konkrétan.
2022. jan. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És hogy derült ki először?
2022. jan. 19. 22:49
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ildi nőgyógyászhoz ment és Bonifác Igorral elment utána.

Ott mikor keresték papíron elvileg fogászatra ment, aztán Bonifác mondta, hogy Igor inkább úgy kérdezze meg, hogy a nőgyógyászatra nem-e ment véletlen. Ott már a recepción is megtalálták.


Aztán meg a családja észrevette Ildin a jeleit a terhességnek, aztán először mindenki Imire a rendőr srácra gondold mígnem bevallotta, hogy Bonifác az apa ( Aki meg ugye sejtette, tekintve, hogy tisztában volt vele, hogy lefeküdtek, akkor lehet gyerek )

2022. jan. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A Bonifác az nem pap?
2022. jan. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hivatalosan még nem pap, nincs felszentelve, illetve ettől még ugye gyereket tud csinálni.


Amúgy pont a mai részben szőtték tovább a dolgot, de nem akarom spoilerezni ha esetleg valaki még nem látta.

2022. jan. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"RTL weboldalán csak előfizetéssel lehet nézni a részeket"

Az RTL Most+-on minden részt ingyen meg lehet tekinteni.

2022. jan. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
4# Bonifác diakónus
2022. ápr. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!