Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az "Agymenők" (The Big Bang...

Az "Agymenők" (The Big Bang Theory) franchise még mindig menőnek számít?

Figyelt kérdés

2022. jan. 20. 17:40
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
17 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Menőnek szerintem sosem számított.
2022. jan. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

[link]

A nézettségi adatok alapján egész jól tartotta magát még úgy is, hogy az utolsó évadokra eléggé megfáradt. (akár kétszer) Többen nézték az utolsó három évadot, mint az első hármat, amikor a csúcsán volt.


Viszont az ne tévesszen meg, hogy talán azért játssza még mindig a CC, mert annyira jó. A 100 epizódot megért sorozatok sugárzási jogát olcsóbban adják csomagban, ezért megéri ezeket venni és végtelenítve ismételni, míg meg nem utálják a nézők.

2022. jan. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

Azért, ha nem néznék elegen, vagyis többen, mint mást, ami ennyiből beszerezhető, akkor kénytelenek lennének mást adni, hogy legyen nézője a csatornának.


Szerintem a menőség nem menő. A sorozat elég jó, még mindig szívesen gyakran nézem. Csak azért nem néznék semmit, mert menő és nem is menőznék azzal, hogy miket nézek.

2022. jan. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Nyilván nincs már akkora varázsa mint annak idején. De sokan szeretik még mindig.
2022. jan. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem tök mind1 hogy mi "menő" és mi nem "menő" az számít hogy neked tetszik e, egyébként amerikába hatalmas nézettsége volt! sőt! nálunk is hatalmas volt a nézettsége! jó poénok és jó story, bár ez ízlés kérdése
2022. jan. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!