Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe ennek a filmnek?

Mi a címe ennek a filmnek?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem emlékszem már, hogy mikor láttam és hol. Csak annyi van meg belőle, hogy télen játszódik és egy szerelmespár női tagja meghal az utcán, elüti egy szekér (vagy kocsi? ezt sem tudom már). De valami varázslat miatt a férfi újra és újra megélheti azt az estét és mindig megpróbálja megmenteni. Végül csak úgy sikerül megmenteni a nőt, hogy a férfi hal meg helyette.


Ismeri ezt valaki?



2022. jan. 21. 17:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az időgép (2002)
2022. jan. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

#1

Sajnos nem ezt keresem, de azért köszi!

2022. jan. 21. 18:02
 3/12 anonim ***** válasza:
Bárcsak (2004)
2022. jan. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#3

Köszi, de ez sem az 😅

2022. jan. 21. 22:09
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom láttad-e a filmet amit a 3-as írt, de ez minden egyes általad említett mozzanatával megegyezik az általad keresett filmmel. A nő autójába/taxijába belerohan egy másik autó, a nő meghal. A srác pedig időutazik, majd a film végén szerelmet vall a csajnak, és ő is beszáll az autóba. Ezzel persze feláldozza magát.
2022. jan. 22. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#5

Megnéztem mindkettőt, amit írtatok. Amit én keresek, abban többször megy vissza az időben a férfi és mindih megpróbálja megmenteni a nőt, tehát ezek azért nem azok.

2022. jan. 22. 08:25
 7/12 anonim ***** válasza:
Az időutazó felesége
2022. jan. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mégsem az időutazó felesége hanem az Időgép c. film. 2002-es film abban van hogy a nő többször is meghal először lelövi egy rabló utána agyonnyomja egy szekér amit te is mondasz. Szóval itt a főszereplő Guy Pearce visszautazik a múltba de aztán a jövőbe is stb. stb.
2022. jan. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Emlékszel még valami részletre? Az időgépben is többször megy vissza a férfi de végül nem hal meg
2022. jan. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, akkor hal meg a nő, mikor a férfi egyedül hagyja az utcán pár percre, mert bemegy egy ékszerboltba egy gyűrűért, meg akarja kérni a nő kezét.
2022. jan. 23. 11:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!