Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Netflixen a fekete nyár című...

Netflixen a fekete nyár című sorozatot nézte valaki?

Figyelt kérdés
Mi a véleményeteknrola?
2022. jan. 25. 23:15
 1/4 anonim válasza:

Én az első évadot végig pörgettem, de már ott abba kellett volna hagyni amikor a feka csávó le tudott fegyverezni egy amcsi katonát és kinyírni meg az is jó volt amikor egy érintetlen boltba bement a szemüveges gyerek aztán megcsuszott negyvenszer a vérbe, meg agyon nem tudott verni egy szerencsétlen élőhalottat, nagyon idegesítő az egész.


A Walking Dead első pár évadja mérföldekkel veri úgy ahogy van.

2022. jan. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak nekem nem tetszett.A 2.évad szőrnyűbb.😅
2022. jan. 26. 04:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Elkezdtem, első évad 5-6 résznél tartok. Elmegy. A Z-nation is, bár elég nagy junk. :-) Én bár többször megnéztem a Walking dead első pár évadát és szerettem, ennek ellenére azt gondolom, hogy a lényeg a 28 nappal későbben jobban benne van. :-) De lehet szeretni a Fear the walking deadet is. A walking dead legutóbbi évada már minusz végtelenbe mászott át, félbehagytuk, pedig hűségesek vagyunk, de amikor az egész rész arról szólt, hogy Carol levest akart készíteni, akkor mi készültünk meg. Állítólag a Jericho jó. A Zombieland szórakoztató, a busani vonat (első része) is jól össze van rakva.
2022. jan. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én végig néztem,mert érdekelt mi lesz a vége.Szerintem lesz 3.évad.De ez az össze vissza mutatás kikészített.Bele lehet bonyolódni.
2022. jan. 28. 06:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!