Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kinek melyik a kedvenc rajzfil...

Kinek melyik a kedvenc rajzfilmje? :D Szerintetek melyik a legfáradtabb rajzfilm/animáció?

Figyelt kérdés
2010. szept. 10. 10:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kacsamesék és Tom&Jerry az örök kedvenc. A mostani, olcsó animációkat nem igazán szeretem, és ebbe beletartozik majd' minden 3D-s és azok, amik a Cartoon Network-ön mennek. Hogy a FG-ről és társairól ne is szóljak. Szívesebben nézem a régi, '80-as, '90-es évek rajzfilmjeit, mindegy, milyen nemzetiségűt. Papíranimációkat, gyurmát, mint a Pingu.

A Garfieldből a képregényt jobban bírom, de ha már választani kell, akkor a rajzolt sorozat, nem a mozifilmek.

Pár animét is szeretek, de a technika ellenére én inkább filmeknek fogom fel azokat. Ráadásul a mostaniakat ugyan még kézzel rajzolják, de géppel színezik. Soknál már a háttér is gépi.

2010. szept. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

nekem a Hercegnő és a kobold a kedvenc mesém xDDDD

amúgy szerintem a Garfield és barátai a legfáradtabb mese most :D

2010. szept. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!