Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Olyan horror filmek, amik...

Olyan horror filmek, amik első ránézésre nem tűnnek horrornak?

Figyelt kérdés

Leírom mire gondolok:

NEM a horrorvígjátékokra meg paródiákra mint a Horrorra akadva meg társai. Hanem ami rendesen horror, de ha csak az első pár percet nézed, vagy csak úgy fél szemmel olvasod el miről szól, trailert látod stb. akkor annyiból nem jön át hogy horrorral van dolgod, mert szép lassan vezet át horrorba. Nem tudom érthető-e így mire gondolok.

Tudtok ilyen filmeket?



2022. jan. 31. 20:00
 1/6 anonim válasza:
Hát szerintem ilyen a láncra verve, az egyezség(bár ez inkább triller), cujo, vaksötét, a csodagyerek, insidious:az utolsó kulcs. Nem tudom segítettem-e, de remélem legalább egy megfelel:D
2022. jan. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%

Eden Lake - Thrillernek van írva, de számomra bőven belefért a horror kategóriába.

Vaksötét - Horrorként szerepel, de én thrillerként értelmezem.

A bosszú (Revenge) - Akcióthriller, de ilyen vérdürdőt még horrorban sem mindig látni..

2022. jan. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt a vége
2022. jan. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Motel első része, na ott aztán van gorefest.
2022. jan. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán az Utolsó ház balra is ide sorolható.
2022. jan. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
86%
Fűrész 1-2, Kocka
2022. jan. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!