Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az hogy lehet, hogy a Rick és...

Az hogy lehet, hogy a Rick és Morty és a Trónok harca azonos pontszámon áll IMDB-n?!

Figyelt kérdés

Rick és Mortyból néztem direkt vagy két részt, hogy megnézzem mit esznek rajta annyira. Hát... szerintem egy forintot nem ér a Trónok harcához képest, aminek hihetetlenül jól felépített sztorija van.


Mind a kettő 9.2 IMDB-n!

Nem is értem...



2022. jan. 31. 22:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem véletlenül meg lett fordítva a két szám, 2.9 akart az lenni... :D
2022. jan. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Igaz, hogy a szavazók száma jóval több a Trónok Harca esetében.


Rick és Morty 456k szavazatból

[link]


Trónok Harca 1.9m szavazatból

[link]

2022. jan. 31. 22:36
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Valóban nem igazságos, mert a Rick és Morty eredeti ötlet, míg a Trónok harca valaki más munkája, adaptáció, így nem ér, hogy ugyanannyi ponton vannak, hiszen utóbbin nem kellett nagyon megerőltetniük magukat.
2022. jan. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Barátom... amikor az írásodat elolvastam majdnem összeroppant az egér a kezemben.
2022. jan. 31. 22:50
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Roppanjon csak.
2022. jan. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne azonos a pontszámuk? Sőt még az is előfordulhat h a Rick és Morty magasabb pontszámon fog állni. Eleve teljesen más kategória, ezért butaság összehasonlítani, az egyik egy fantasy dráma, a másik egy rajzfilm vígjáték sorozat. Neked lehet azért nem tetszet mert rajzfilm vagy egyszerűen nem értetted. Azért nem egy faék egyszerűségű sorozat mint a Simpson család. Mindenesetre a kritikusok és a nézők szerint is minden idők egyik legjobb rajzfilm sorozata, sokak szerint a South Park-ná is jobb, sztem is nagyon vicces de megvan a mélysége is és elgondolkodtató.
2022. jan. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
12%
#3 A Rick és Morty meg kisfilmként, a Vissza a jövőbe paródiájaként indult. Aminek kb az volt az alapsztorija, hogy a kisgyerek folyamatosan a doki tökeit nyalogatta, mert az meggyőzte arról, hogy minden probléma azzal oldódik meg, ha kielégíti őt. Ergo, nemhogy nem teljesen eredeti, de mellette még undorító is.
2022. jan. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%

Akkor most törd szét az egered: nekem meg egyik sem tetszik.

Tudod: ízlések és pofonok. Épp ezért tartom hülyeségnek ezt a pontozósdit, mivel nem lehet objektíven mérni, hogy egy alkotás mennyire jó. Legfeljebb statisztikailag mérhető, hogy hány embernek mennyire tetszik. Annak meg véleményem szerint nem sok értelme van. Láttam már IMDB 3,5-ös filmet, ami tetszett, és láttam már 8 fölöttit, amit nem bírtam végignézni. Ezért nem is nagyon érdekel, legfeljebb csak kíváncsiságképp nézem meg, hogy mire hány pontot adtak. De ahogy annyi minden más, egy filmalkotás megítélése is rettentően szubjektív.

2022. jan. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a kérdésnek sincs semmi értelme. Akkor ennyi erővel most írjam ki, hogy a Keresztapa miért van a 2. helyen, mert engem nen fogott meg? Ez marhaság. Menj csak rá a szavazatok számár és nézd meg, hogy a Rick & Mortyt is hányan nem szeretik, hidd el, tele vagy 1-2-3-4-5-ös értékelésekkel is. Ezek közé tartozol ezekszerint te is, míg sok más ember pedig nagyon szereti, mert kreatív és reflektál csomó társadalmi kérdésre.

Miért fáj az neked, hogy másoknak tetszik az, ami neked nem? Ennyi erővel írhatnám, hogy a Trónok harca sem érdelmi meg a vége miatt. Változtatna ez bármin is? Nem.

2022. jan. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Na a végére mindenki összetöri az egeret. xD
2022. jan. 31. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!