Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe ennek a filmnek?

Mi a címe ennek a filmnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval már régen láttam, de azért pár dologra emlékszem belőle: azt hiszem talán egy suliban, kiásnak egy időkapszulát amibe levelek vannak és az egyik kisfiú olyat kap amin csak számok vannak. Aztán talán az apja vagy ki, megfejti hogy ezek koordináták és időpontok, és azokban az időpontokban valamilyen katasztrófa történik. Még arra emlékszem hogy az utolsó koordinátát már nem a lapra írták, hanem egy ajtóba vésték bele, aminek az volt a jelentősége hogy azon a helyen élhetik túl a világvégét. És végül csak a kisfiú meg azt hiszem egy kislány éli túl.

Na hát elég hosszú lett, viszont a címét nem tudom. Valaki meg tudja nekem mondani?



2022. febr. 2. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
29%
forráskód ???
2022. febr. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Seracco ***** válasza:
100%
Képlet
2022. febr. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2022. febr. 3. 19:38
 4/4 Seracco ***** válasza:
Szívesen! :)
2022. febr. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!