Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a szigeten, egy...

K. Ena kérdése:

Melyik ez a szigeten, egy katonai táborban játszódó háborús film?

Figyelt kérdés
Régebben láttam ezt a filmet. Talán a 60'as vagy a 80'as években készülhetett. Ha jól emlékszem akkor amerikai film, amely egy háborús vígjáték, egy (talán trópusi, de nem biztos) szigeten lévő katonai táborban játszódik. A film az ott lévő különc katonák kalangyairól szól. (Az egyik katona pl. mindig egy fa tetején alszik. Erre emlékszem.)

2022. febr. 3. 12:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
M.A.S.H.?
2022. febr. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom #1-es!
2022. febr. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez biztos nem az. Amit én keresek az egy napfényes szigeten játszódó vígjáték.
2022. febr. 3. 13:38
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A háborút és a vígjátékot az alkotók csak nagyon ritkán hozták egy palettára, inkább humoros oldaláról is megpróbálták bemutatni a háború oldalait, de ez csak néhányszor sikerült. Ilyen pl. a MASH, Kelly hősei, Jó reggelt Vietnám.

Lehet, a "Nagy durranás" c. filmre gondolsz?

Hát az sajnos humorosnak nem humoros, vígjátéknak pedig egyszerűen szörnyű! De kinek a pap, kinek a papné.

2022. febr. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Rendben, akkor humoros oldalról megközelített katonákról szóló filmet keresek. És NEM a Nagy durranást, vagy hasonló borzadályokat.

Természetesen mielőtt írtam ide, már megnéztem különböző oldalakon, hogy milyen témába vágó filmeket lehet megtalálni az interneten. Az 1920-1990 között készült hasonló filmek között keresgéltem és egyedül nem találtam. Csak azt remélem, hogy esetleg valaki más is látta ezt a minden bizonnyal nem túl ismert filmet és a kérdésben leírt ismertető alapján eszébe jut a címe. Minden segítséget nagyon köszönök, és várom a további ötleteket!

2022. febr. 3. 15:20
 6/7 anonim ***** válasza:
A Trópusi vihar jutott eszembe, de az 2008-as film.
2022. febr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem, ez nem az. Biztosan egy jó régi film, még 2000 előttről.
2022. febr. 3. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!