Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a célja a Trónok harcában...

Mi a célja a Trónok harcában a Másoknak?

Figyelt kérdés
Sosem olvastam a könyvet, de a sorit láttam és nem tudom, hogy mi a céljuk. Csak jöttek gyilkoltak és gonoszul néztek. El tudná nekem mondani?

2022. febr. 3. 16:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
81%
Az kiderül a sorozatból, hogy az elsők és az erdő gyermekei háborúztak egymással és az erdő gyermekei teremtették a másokat, egyfajta fegyverként. Aztán visszanyalt a fagyi. Elképzelhető, hogy szimplán csak a bosszú hajtja az Éjkirályt.
2022. ápr. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
40%
Az éjkiralycélja egyértelmű elpusztítani a varsafákat ezzel kpusztitani a mágiát a világból hogy ezzel a teremtőjük is elpusztul hogy bosszút álljanak ők is hogy megmeneküljenek hiszen nem lehet jó másnak lenni és sok ember is elpusztulna hiszen a várak nagy részét a gyermekek magiajaval építettek
2022. ápr. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!